Suri välja, käivitus ja sõit jätkus.

Remont jms.
mustpaike
vaikne vend
Posts: 32
Joined: 08 Jun 2008, 19:12

Re: Suri välja, käivitus ja sõit jätkus.

Post by mustpaike »

Paar talve tagasi maadlesin ise samuti oma Seville juures sarnase probleemiga. Kurja juur peitus akus. Üldse tundub, et Seville elektrisüsteem on aku täituvuse suhtes väga tundlik ning süsteem 'hoiatab' nende väljasuremistega, et midagi on kuskil valesti.

Kui alguses suri lihtsalt välja, panin käima ja sõit jätkus, siis lõpuks hakkas väljasuremiste puhul juhtajus ka teatud infot ära unustama (mida kasutusjuhend väidetavalt soovitab pärast akujuhtme maasolekut lasta uuesti õppida paar minutit). Et siis pärast väljasuremist käivitamisel tegi 'kellaseierite' full sweepi. Muidu sellist asja ei ole, pärast akuvahetamist ei ole ette tulnud, isegi pärast mitmenädalast seismist. Aga võib-olla 94' euroversioonil on mõned asjad teisiti.
kirjanik.
saabotska
aktivist
Posts: 217
Joined: 26 Sep 2007, 15:58
Location: Rakvere

Re: Suri välja, käivitus ja sõit jätkus.

Post by saabotska »

Minu oma sureb ka vahest välja :) , korra seda teind ka parklas manööverdades aga tavaliselt talviti maja ees tiksudes. 10-15 minti käib siis viskab pilli kotti. Vahest kukub lihtsalt puterdama tühikäigul tiksudes aga seda ka aint sekundiks. Veakoode pole :) . Kuigi ühe korra õnnestus veakood ka kohe peale suremist välja võluda: DTC P0108 Manifold Absolute Pressure (MAP) Sensor Circuit High Voltage .
Post Reply