Page 1 of 1

92 STS piduritega mure

Posted: 02 Jul 2007, 13:29
by Star
Sain teised tagumised pidurikettad ja otsustasin ära vahetada.Aga rumala peaga keerasin lahti ka pidurivooliku suporti küljest.Nüüd õhk vahel aga õhutada ei saa.Nimelt keerasin õhutusnipli puruks.Kas saab kusagilt mujalt ka õhku välja?Tagumised pidurid ei võta enam üldse.Pedaal vajub põhja ära ja esimesed tõmbavad blokki ära aga tagumised...essugi.
Niplist osa jäi sisse ja õli välja ei tule aga sõita ka ei julge.Äkki hakkab sealt läbi ajama ja kui tagumised ikka ei võta siis enesetapule veel ei kaldu.
Mis teha,kas hankida uus suport või proovin kuidagi välja puurida ja midagi uut sinna pessa aretada

Posted: 02 Jul 2007, 14:19
by ain
ettevaatlikult proovi välja puurida. Ja kui pärast keermepulgaga üle käid, läheb ilmselt ka tavalises mõõdus nippel sinna uuesti sisse (kui puurimisega keeret ära ei riku).
Võid proovida ka mingi poldieemalduspulgaga (mis läheb sinna nipli jäänuki auku ja on teistpidi keermega) aga kardan, et kui juba nipli katki keerasid, siis ega ta sul sealt nii lihtsalt enam välja ei tule.