Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 18:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 04 Veebr 2011, 12:45 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
a need kolvi-silindri mõõdud, mis sa siin ülalpool tähendasid - kas need on kõikidest mõõdetuist kolvi puhul väikseim ja silindri puhul suurim? Kas kolvid olid ovaaalsed ka (piki- ja risti sõidusuunda mõõtes)?
Ses mõttes et eks kolvi valiku ja silindri puurimise pead tegema vastavalt kulumisastmele. Ega saa ploki puurimiseta ilmselt ei saa kui ütlesid, et silindri ülemise serva juures on kulumine muu silindriseinaga võrreldes suurem - seda hoonimisega maha ei võta.

Minu motol oli silindri ülemine serv praktiliselt sile - muukvarga sõrmega oli vaevu aimata miskist ranti üleval aga see sai hoonimisega elimneeritud. (ja silindriseintel olid veel tehase hoonimise jäljed ka näha). Et pääsesin vaid värskete rõngastega. :)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 04 Veebr 2011, 12:57 
Eemal
aktivist

Liitunud: 14 Juul 2008, 11:10
Postitusi: 258
Asukoht: Tallinn, Saku
Skype Kasutaja: Mr.Maur
Mõõtsin 2. ja 4. silindri ning kolvi. Samas mul on ka hoonimisjäljed näha. Ellipsis silindrid ei ole. Mõõtmas käisin Janimetis Kirsi Jaani juures. Tema sõnul see randi alt natuke suurem läbimõõt ei ole veel hullu midagi (kui mujalt oli silinder 104,95 siis randi alt oli 105-105,05mm). Tellin omale ebayst selle mikromeetri komplekti ja mõõdan kõik ükshaaval üle


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 04 Veebr 2011, 13:07 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
jah, mõõta tuleb ikka kõik silindrid. Ja remontmõõtu puurimine otsustada kõige kulunuma silindri järgi.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 04 Veebr 2011, 16:09 
Eemal
aktivist

Liitunud: 14 Juul 2008, 11:10
Postitusi: 258
Asukoht: Tallinn, Saku
Skype Kasutaja: Mr.Maur
http://cgi.ebay.co.uk/2-6-Dial-Indicato ... 53e30dec16

et siis selline asi sai tellitud. Nii et kui kunagi kellegil vaja, siis teab kus kohast küsida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 22 Veebr 2011, 00:28 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Okt 2009, 18:55
Postitusi: 118
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
no kurat ma ei tea kas ma olen pime, ploki peal pole midagi. Kraapisin kolbide pealt tahma maha ja sealt alt leidsin küll tähed. Ühe kolvi põlemiskambris C ja teise omas E. Hetkel rohkem kolbe käepärast polnud. Kolvi siseküljel samas varuosa kood sama. Ja kepsudel ka erinevad markeeringud.


otsisin ka oma mootoril neid silindrimõõtude tähti ning lõpuks leidsingi pool juhuslikult :devil - need tähed on toksitud jah mootoriploki tihendipinnale aga tihend kuulub tõukurvarraste kambrile, ühesõnaga see plekkkaas mis sisselaskekollektori all asub, otsi selle servast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´67 Eldorado - Maur
PostitusPostitatud: 04 Mär 2011, 12:25 
Eemal
aktivist

Liitunud: 14 Juul 2008, 11:10
Postitusi: 258
Asukoht: Tallinn, Saku
Skype Kasutaja: Mr.Maur
karupuhh kirjutas:
Tsiteeri:
no kurat ma ei tea kas ma olen pime, ploki peal pole midagi. Kraapisin kolbide pealt tahma maha ja sealt alt leidsin küll tähed. Ühe kolvi põlemiskambris C ja teise omas E. Hetkel rohkem kolbe käepärast polnud. Kolvi siseküljel samas varuosa kood sama. Ja kepsudel ka erinevad markeeringud.


otsisin ka oma mootoril neid silindrimõõtude tähti ning lõpuks leidsingi pool juhuslikult :devil - need tähed on toksitud jah mootoriploki tihendipinnale aga tihend kuulub tõukurvarraste kambrile, ühesõnaga see plekkkaas mis sisselaskekollektori all asub, otsi selle servast.



ahh sa silindrinahk, kraapisin ääre puhtamaks ja oligi märgistus olemas (H; D; E; J; J; C; J; J). AITÜMA. Nüüd jääb veel kõik silindrit ülemõõta, siis saab edasi tegutsema hakata


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9