Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 27 Apr 2024, 14:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 21 Jaan 2010, 23:09 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Nii,

hoiatan siis kõiki sellest poest tellimisel - minu tellimus tsiba venis - OK, arvasin selle põhjuseks thanksgiving nädala jne - aga siiski ei saanud asju enne liikuma kui Paypalis kätte saamata asjade nõude algatasin.
Peale seda hakkasid minu kaubad liikuma ja vabandati ette-taha.

Nüüd kuulsin, et Martil sama kamm käimas.

Elik olge väga ettevaatlikud sealt tellimisel. Vajadusel on mul muidugi päris mitu mikimaa Caddyklubi inimest, kes enda poolt saavad asja pushida aga ettevaatus ikkagi.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 21 Jaan 2010, 23:24 
Eemal
aktivist

Liitunud: 02 Nov 2005, 08:21
Postitusi: 102
Asukoht: Elva
Ain tegi otsa lahti aga jah, kuna olen sattunud väga ebameeldivasse olukorda siis pean vajalikuks teistele hoiatuseks oma asjaajamise ära kirjeldada.
Tellisin mainitud ja pealtnäha soliidselt müüjalt hulga juppe 30.10.09 summas ca 1600$. Suhtlemine oli ladus ja lubadused rahuldavad, kaup teele 7 päeva jooksul ja üks erilisem toode 2-3 nädala jooksul. Kahe nädala möödumisel tekkis vajadus tellida veel lisaks tooteid ja pärisin ka eelmise tellimuse kulgemise kohta. Vabandati, et pisut on viibinud kuna tellimus koosnes paljudest nimetustest siis mõni on veel puudu jne. 14.11.09 tegin lisatellimuse ca 600$ ja palusin kiirustada, et pakid jõuaks kindlasti enne jõulujanti kohale. Sain kenasti vastuse, et kõik saab lähipäevil teele.... 23.11.09 küsisin veel tellimuse käsitlemise kohta, kuid ikka oli veel midagi puudu ja välja saatmata. Sain lubaduse et pakid on hiljemalt 05.12.09 minu kontakti aadressil NC-s. 03.12.09 küsisn üle, et kas pakid on välja saadetud sest lubatud tähtaeg lähenes.... ei saanud vastust. Küsisin 07.12.09 uuesti, sest lubatud 05.12.09 pakke ei saabunud ja sain vabanduse ning uue kinnituse, et pakid on kohal kindlasti enne pühi.
Siin tekkis nüüd minu ja sõbra vahel natuke möödarääkimine mille tulemusena sain aru, et kaup kohal ja Eesti poole teel. Pakkide suurest viibimisest tulenevalt sain pakid kätte ning selgus tihenditeema puudumine. Pärisin müüjalt selgitust või kauba väljasaatmise tõendusdokumente 15.01.10, uuesti 20.01.10, kuid enam ei suvatse keegi suhelda.
Kogu kirjeldatud jutt ei olnud tühipaljas suusõnaline suhtlemine vaid kirjalikult ja kenasti olemas. Samuti on maksed tehtud Paypali keskonnas, kuid kogu asjaajamise juures aeg tiksus ja kahjuks on nüüd minu puhul möödunud ka võimalus nõudeid esitada. Paypali maksete korral on võimalus seda teha 45 päeva jooksul alates maksest. Loodetavasti saan abi kohalikelt meestelt kes ehk saavad seadusekaitsjaid appi kutsudes asja lahendatud.
Kokkuvõtteks- võimalusel vältige nimetatud müüjaga tehinguid.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Veebr 2010, 12:29 
Eemal
aktivist

Liitunud: 02 Nov 2005, 08:21
Postitusi: 102
Asukoht: Elva
Hulk aega vahepeal kulunud ja hetkel lihtsalt infoks selline seis...
Peale kohaliku sõbra korduvaid helistamisi tuli 29.01.10 meilile lihtsalt tracking number ja saatja nimi, samas laekus PayPali kontole mingi 13$. Küsisin selgitusi saadetud ja puuduvate kaupade kohta kahel korral, vastuse sain 04.02 et ühte toodet ei tarnita ja 3 on veel saabumata. Samas on ilmselge, et esimeses saadetud pakist puudub rohkem kui nimetatud 3 toodet. Olen täiendavaid selgitusi palunud 11.02.10 ja eile 15.02.10, kuid seni on vaikus....
Tegemist on ikka eriliselt ükskõiksete tegelastega, ka üldmeilile saadetud kirjadele ei tule mingit vastust. Hoiatage kui kellelgi peaks olema veel millegipärast soov sealt osta .....


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19 Mär 2010, 22:58 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Okt 2009, 18:55
Postitusi: 118
Asukoht: Tallinn
sai ka sealt eelmise aasta lõpus kaks saadetist tellitud- kõik asjad tulid ilusti kohale. Tellijaks oli küll kohalik, kes siis mulle need värgid edasi saatis. ...aga parem karta kui kahetseda :irked .

_________________
65 deville convertible
96 fleetwood brougham
(72 pony)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 12:26 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Tellisin sealt tagumise ventakna tihendid, vist üle saja taala hind ja pakis kaks ühepoole oma!!!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 27 Okt 2011, 22:33 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 08 Okt 2007, 15:25
Postitusi: 8
Ostsin just Buickile ühe asja ära EBAY kaudu.
Muide, 4270 "+" viimase aasta jooksul ja 99,7% positiivseid....

Vaatame...tõsi küll...asukohaks on mul USA.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9