Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 18:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 12:39 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Hea on, kui nii saab lahendada veakoode. Ajju surkima minna on juba kõrgem pilotaaž ja sestap paljud Inglise ja Saksa masinad sõidavad ringi veakoodid blinkimas hommikust õhtuni :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 13:12 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ega seal keerukat jah pole midagi ja passiivamort on üsna sama sõidumõnuga. Seda pole vaja karta küll.
Ajusse ronima ei pea.
Selle auto kõige keerukaim süsteem ongi IMHO kliimandus, ülejäänu on kökimöki ja kui vähegi hooldad, saad sõidumõnu aastateks.
Mine proovi üks pikem sõit teha(nii linnas kui ka maanteel), saad tunde kätte.
Mina võtaks enam-vähem kinnisilmi selle Caddy ära.

Meenus veel et pagassi sulguri mootor tal vist ka ei töödanud. Seda ka ära karda, klemmide puhastamise teema ainult.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 13:19 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
olles pidanud igasuguseid liikureid, siis siiani üldiselt kardan elektroonikat, Cadillacil on ta küllaltki keerulune, kuid kui on abistajaid ja inimesi, kes ei pane pahaks nõu ja jõuga toetada, siis on mõnus hobitada huvitava tehnikaga.

Tegelikult on selle valge vale esiots väga vale otsus kunagi tehtud. Mis iganes selle põhjus ka polnud, siis täna asjatundja ikkagi näitab näpuga, et esiots on vale. See facelift ju joonistati ikkagi ümmarguste tagakoobaste ja mahedamate ja tagasihoidlikumate liistudega harmooniasse. Kui seda valget vaadata, siis olgem ausad, see esiots ei sobi sinna tegelikult üldse. See masin peab lihtsalt väga hästi sõitma ja tingimused peavad olema ideaalsed, et see masin õuele tuua. Kes see ikka tahab pooliku autoga sõita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 13:22 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Mul on olemas mingite defektidega kuid taastatav öige kapott, vist esistange ja iluvöre ja üks tuli ka kuskil sahtlis. Aga see ümbertegemine ajaks asja muidugi rahalises möttes löhki.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 13:29 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ju oli võtta siis hetkel kohe see nina, mis muud.
Eks ikka aitame. Lihtsalt vahel ajab turja kuumaks kui oled mingit küsimust vastanud ja lahanud nii 100 korda aga ikka ja jälle tullakse sama teemaga foorumisse.
Jah eks see otsing on nagu on aga suure osa vajalikust peaks ikka kätte saama.

Anyway, no hard feelings, eks ikka aitame kui saame. :)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 13:35 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Eks me kõik teame seda ärevust, kui miski hakkab sees hinge närima ja tahaks saada asjakohast infot, siis parasjagu otsing annab mingit jama ja nii satudki avalikku sektorisse 100 kordi läbi nämmutatud teemaga :)

Eks see ümber tegemine originaaliks oleks ehk isegi mõeldav mingil hetkel, kui masin väga sümpatiseerima hakkab, kuid mitte meeldimise korral müüki pannes tuleb järgmine minusugne, kes avastab ka selle ebasobiliku esiotsa ja kõik kordub taas :) Täna ma plaanin olla jultunud ja külastada Haapsalus rohelist deville`t ja mine tea, ehk hakkab väga meeldima ja on kohe vaja :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 14:58 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Noh, sel juhul vast võib juba arvestada et oled varsti uue rohelise auto omanik :)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 24 Juun 2013, 20:30 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Päris nii veel ei läinud, et oleks omanikuks saanud :) Kätt küll sai surutud, kuid mitte ostu/müügi raames. Eks vaatame, mida aeg aruga teeb :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 25 Juun 2013, 08:43 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Ei saa kuidagi selle Deville lainelt maha :) Uurisin ja puurisin, et mismoodi Deville facelift tuli. Enamus infot väidab, et 1997, kuid samas on mingi info, mis väidab, et seda pre facelift masinat tehti parralleelselt facelift mudeliga kuni aastani 1999, mil tuli uus keremudel. Oskab keegi kindlamat infot jagada ?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 25 Juun 2013, 09:10 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
http://www.motorera.com/cadillac/cad1990/CAD97D.HTM

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 25 Juun 2013, 18:43 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Tänud Ain !

Täna käisin ka seda valget vale esiotsaga masinat vaatamas ja tõden fakti, et peale mõningast läbirääkimist, sain hinna ja kvaliteedi suhte enda jaoks paika, omanik on mõistlik mees. Kohe alguses ütlen ka ära, et olime juba käsi löömas, kuid peale minule tulnud telefonikõne, mis polnud otseselt tragöödia aga väga ebameeldiv olukord perekonnale, jäi kahjuks masina omaniku vahetus katki ja jääb mõneks ajaks üldse lahtiseks see hobiauto soetamine.

Usun, et keegi ei pane pahaks, kui lühidalt võtan siin masina kokku, võib-olla tuleviku tarbeks, kui masin peaks sattuma uuesti müüki või kui ta üldse müüdud saab, usun et saab või siis mõnele uuele nagu ma ise infoks. Eks moded saavad vastavalt käituda.

Masina üldmulje on hea, välja arvatud erinevat tooni välised detailid. Mina värviksin kogu ringi alates liistust, klaasi viigi/servani uuesti, siis saaks visuaalse poole jonksu. Väikeseid parandusi ja defekte jagub ikka, kuid millisel selle hinnaklassi autol neid poleks. Salong on korrektne, kõik detailid omal kohal ilusti olemas, puhas....kokkuvõttes siis väga viisakas. Rool tahab värvimist, nagu kõigil heleda nahaga vanakooli masinatel. Kõik lisad, mida mina näppisin töötasid, kliima puhus mõnusat jahedat ja veakoodid minu mäletamist mööda samad, mis 90Deville autol....pead ei anna.

Kapoti alune oli oluliselt mahlakam, kui 90Deville omal, mootori otsast jooksis kuskilt korralikult õli, mis siis rihmade ja rullikute saatel mööda paremat külge ilusti laiali oli lennanud, ma ise väga ei muretseks selle pärast.......ehk peaks, mina sellepärast ostmata poleks jätnud. Mis mind natuke häiris peale auto vale esiotsa, oli lärmakas mootori heli salongi ja rapsiv käiguvahetus, haapsalus sellist pulli polnud. Tõmbasin ka kapoti üles ja tuuritasin, kuid läbi ei lasknud kuskilt väljalase. Roheline sõitis ja häälitses mahedalt ja meeldivalt. Lõpetuseks vajaks sillastendi, sest alates 25+ km/h minnes vasakusse kurvi, hakkavad esimesed papud valjult vilet laskma, tekitades ümbruskonnale Ameerika filmist teada tuntud tagaajamisstseeni efekti.

kokkuvõtteks soovitan autot igatahes, kurb tõik, et minul läks see asi ebameeldivalt ja inetult, kuid ma ei välista, et asjade laabudes ja valge masina olemasolul ma uuesti ja lõplikult koju ei too. Üks põhjustest on juba see, et Caddy foorumi need vähesed, kes on vaevunud siin kirjutama on juba meeldivad persoonid ja kogu siinne õhkkond tundub väärt olema seda, et üks Cadillac osta :)

Raiko.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 26 Juun 2013, 11:53 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Imeliku käiguvahetusega tasub tegelikult ettevaatlik olla, sest see saab suht kena kopika maksma minna halvemal juhul. Arvestama peab et kasti eemaldamiseks tuleb seda koos mootoriga teha, ja ehkki pole just kosmosetehnoloogia siis aega ikka möned minutid vötab.
Mootori ölipurskamine vast ei ole suurem asi probleem leida ja körvaldada.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 27 Juun 2013, 21:51 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 27 Aug 2008, 18:12
Postitusi: 3
See valge asi sõitis mulle täna õhtul Saku vahel vastu kui linna vurasin ja tunnikese pärast tagasi tulles oli ta end kenasti parklasse sättinud. Tundub, et ost/müük on toimunud.

Aga mulle meeldib kah ikkagi vanem nina rohkem ja endiselt mõtlen Haapsalu rohelise peale.. :P Mauri sai ju oma valge kah müüdud.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9