Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 22:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 44 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 11 Juul 2008, 15:48 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Tere! Ja oi, kus nüüd oleks vaja seda bmw`lt pärit puksi koodi! Kui kellegil nüüd meelde tuleks ,oleks äraütlemata vahva!

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12 Juul 2008, 08:41 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 20 Juun 2007, 15:04
Postitusi: 37
Asukoht: Saksamaa
Krt pidin ma neid pukse nüüd siin foorumis mainima... :P
Ütlen ausalt, et ei mäleta ja kuna viskan kõik karbid ja tsekid kohe minema (on see laiskus või midagi muud), siis ei suuda enam meelde tuletada. :bang

R

_________________
ex - DeVille `96
SRX `05


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Juul 2008, 12:48 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Kui midagi meenuks oleks ka juba abiks, mark oli vist BMW, välistada võis vist 3-sajase seerja, olid na pärit ka tagasillast? Äkki miskine aasta vahemik? Või kuidas sa selleni ültse jõutsid? :oops: :oops: :oops:
Loodan, et väga ei tüüdanud oma küsimustega! Olekas lihtsalt suureks abiks! Alustasin omapäi ka juba otsinguid!

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Juul 2008, 20:52 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Leitsin sellised asjad selle väiksema puksi asemele Cadillac Owners.com`ist, väidetavalt on härrad seal kasutanud: http://store.summitracing.com/egnsearch ... toview=sku. Tootja kodukas siis vist see http://www.currieenterprises.com/CEStor ... px?id=1233

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Juul 2008, 20:56 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
nojah, millised sealt siis - mõõtu ka tead? Aga hind transaga siia kisub kirveks - pigem siis juba mõnele treialile maksta ja samad kõik sisse.....

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 10:21 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 18 Juun 2008, 14:46
Postitusi: 38
90Deville kirjutas:
Ja ärge lakse seda rauakobakat maha kukkuda, muidu vöite pärast maanteesid mööta ilma absita nagu üks mees keda ma tean.

Kas ABS andurid sildades kardavad põrutusi? Siin võib siis olla põhjus, miks mu autol (mida siin foorumis nimetada ei sobi...) pärast rattapoltide vahetust (= haamriga vanade välja peksmist ja uute sisse peksmist) ABS ei tööta?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 10:59 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 20 Juun 2007, 15:04
Postitusi: 37
Asukoht: Saksamaa
petspoiss kirjutas:
Kui midagi meenuks oleks ka juba abiks, mark oli vist BMW, välistada võis vist 3-sajase seerja, olid na pärit ka tagasillast? Äkki miskine aasta vahemik? Või kuidas sa selleni ültse jõutsid? :oops: :oops: :oops:
Loodan, et väga ei tüüdanud oma küsimustega! Olekas lihtsalt suureks abiks! Alustasin omapäi ka juba otsinguid!


Koode tõesti ei mäleta, aga kui nüüd aus olla, siis mul oli abiks sõber, kes tegelebki ameerika autode remondiga. Ta on Caddysid päris palju teinud ja tunneb asja. Tal hetkel ka üks komplekt originaalpukse ka olemas ja arvan, et kõige lihtsam variant on kui talle helistada ja lasta tal ära teha. Hind oli mõistlik. Tegemist on härraga kelle nimeks Andres ja tel nr on 5084502. Remonditöökoda asub Kuusalu lähedal.

R

_________________
ex - DeVille `96
SRX `05


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 14:03 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Asja huvides on mul plaanis osta paar kasutatud tagumisi käändtelgi ja lasta nad korda teha, kasutades mersu pukse nii üleval, kui ka all.
Eks ma siis viskan pildimaterjali ka üles.
Ja järgmine õnnelik saab minu auto alt taas vanad käändteljed, et oma auto ei peaks seisma jääma, kuni pukse meisterdatakse.

Anryo - jah, andurid kardavad tõesti tugevaid põrutusi-lööke.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 14:49 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 10:41
Postitusi: 55
Asukoht: Keila
Skype Kasutaja: nascar_dad
Mul peaksid vanad kuskil alles olema... kui ülesse leian võid tasuta saada.
Katsun nädalavahetusel kuuris ringi vaadata järsku leiab ülesse.

_________________
STS '95


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 14:59 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
see ju veel parem - kui leiad, siis olen six-packiga sul ukse taga kohe :yup

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 15:08 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Küsimus veel selline, et kui kasutada puksi, mis on seest kummist? On se reaalne? Miskine Honda oma mõõtudelt sobiks! Mersu puksiga selline lugu,et selle suurema asemele ta sobib(panen ka ilmselt mina), a väiksemat sellese mõõtu treida pole nagu eriti ruumi ja poldi auk ka nagu puksil suurem kui algne polt.

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 15:19 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ma arvan, et kõige mõistlikum on minna kuhugi jupipoodi ja küll selle bemari õiges mõõdus puksi ka leiab - eks ta ole vast letikaup.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 15:49 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Vist siiski mitte! Olen kolmes poes käinud ja ühele poodi omavale sõbrale juba 2 päeva närvidele :hat käinud! Väidavad, just kui ühest suust,- pole sellist ja pole ültse näinudgi! 2kummist siiski leitsin, millel mõõdud põhimõtteliselt klapiks.

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 17:40 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Unusta see kummist puksi teema parem kähku ära, seda saad siis iga nädal vahetada pärast. Need puksid ON spetsiifilised, kummist asjad seal ei pea. Muidu oleks täpselt sobivaid igalt poolt vötta, kui enda omadega tegelesin siis chekkisin järgi.
Ja mis jutt see on, et treida ei saa, ruumi pole? Auk on 6mm suuremaks vaja teha, st 3mm seinast maha treida kui ma nüüd öigesti mäletan. Polnud mingit probleemi, pärast jäi veel materjali üle suuremategi jaoks. Sisemööt on jah suurem, seal on kaks valikut-kas puurida öötsa augud ka suuremaks vöi mina ntks keerasin poldile öhukese pleki ümber ja toimib. Kuna point on selles et polt peab ilma erilise loksuta seal sees olema, ja kui sa poldi kinni tömbad siis ei liigu see sealt enam kuhugi.
Krt, mul on jube kahju et ma ls üles ei kirjutanud kui ma neid tegin aga ma arvan et mingi 10k on nood juba küll edukalt vastu pidanud.

P.s. Ain, kui treialit ei leia vöi niisama keegi pidurdab, siis anna teada, kui vabariigis olen saan lasta ära teha.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Juul 2008, 22:45 
Eemal
huviline

Liitunud: 04 Nov 2005, 14:21
Postitusi: 50
Asukoht: Võru
Selge, need kummist puksid unustame, seda mul teada oligi vaja! Aname äkki andeks :oops: , kuna pole selles puksinduses nii kodus, a kahtlustega jõutsin umbes samase kohta! AGA kui treida see puksi pesa nüüd õigesse mõõtu, siis seina paksus oleks kõige õhemast kohast 3,4... mm. On se piisav? Väiksema puksi pesa väline läbimõõt on väiksem ka u.7mm. Ei julgenud kohe "lõikama" hakata aga paistab, et õiges mõõdus ja sobivat puksi ei leia. http://nagi.ee/photos/petspoiss/ Siin mõned pildid ka sellest.

_________________
96 eldorado


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 44 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9