Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 19 Mär 2024, 05:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 14 Okt 2009, 13:47 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Noo aga kui mootor käib, siis saab juba sügisel minna Getotama sellega paneelmajade vahele. :haha

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14 Okt 2009, 19:33 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
jah, nüüd ongi selline jama et mootor käib :dance
veel edusammudest, et suunad ja tagatuled sai tööle, samuti paak maha - suur tänu ruberoididele, kes autot konti laadides selle tõstuki käppadega lömastasid :kill

Ikka valmis kevadeks. Ja pean ütlema, et ´93 FWB valuvelg istub alla kui valatud.... muuhulgas võib pidada veel lõbusaks hetke, kui ma läbi kõrvalistuja põranda kukkusin.

homne päev möödub märksõna "Carter AFB prügikasti, Q-Jet asemele" + uued kütusevoolikud all :hat

nüüd on viskijoogi aeg :amen

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15 Okt 2009, 17:53 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
AFB jäi, kuna Q-Jetile polnud parasjagu käepärast ühtegi vaheplaati talle. Aga kui olin vanast karpast nii pool kilo tolmu-liiva välja pesnud, hakkas vanamees kohe vaikselt mõmisema :)
Õlid normis, kast toimib nagu vana mees, kuumaks ei lähe - mis sa ikka muud oskad soovida...

Siin väike videopilt asjast (kliki pilti)

Pilt

Suitseb, kuna kährikud olid vist üritanud ohtra õliga teist mootorit lahti immutada :evil: Kui summuti alt ära võtsin, voolas sealt nii 2 liitrit hüva õli välja :hmm

Nüüd siis veel kere ja sisu teha, pidurid ja värv, kroom läikima ning valmis ongi :eye

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Okt 2009, 19:09 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
sisu väljas, samuti üks racoon, kes oli ilusti skeletiks kõdunenud vaiba alla. Vastik vaatepilt oli. :puke
Põhjaplekkidest jääb alles ainult kardaanitunnel, muud hoidis ainult vaip koos - niipalju siis lihtsast projektist :mrgreen:

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16 Okt 2009, 20:47 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
ain kirjutas:
sisu väljas, samuti üks racoon, kes oli ilusti skeletiks kõdunenud vaiba alla. Vastik vaatepilt oli. :puke
Põhjaplekkidest jääb alles ainult kardaanitunnel, muud hoidis ainult vaip koos - niipalju siis lihtsast projektist :mrgreen:


loodetavasti sa ikka pesukarust ajalooraamatute tarvis fotojäädvustuse tegid. põhjaplekk teadupärast tekib ise uus: )

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Okt 2009, 15:23 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Aga kõva vaip oli siis. Mul Disco pagassi põhja ka vaip hoiab, et kogu mant paagipeale ei pudeneks. Vanad vaibad on kõvad vaibad.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 17 Okt 2009, 16:55 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
jah, enam selliseid ei tehta :evil:

auto läks magama, aeg juppe tellida.
Vedrustamise ohjeldamiseks kimp amorte (tagumised mõistagi õhuga, reguleeritavad) $116:
Manus:
amort.JPG
amort.JPG [ 29.46 KB | Vaadatud 20605 korda ]

Esisilla saab uueks selle 330 taalase komplektiga:
Manus:
esisild.JPG
esisild.JPG [ 40.44 KB | Vaadatud 20603 korda ]

Põhja tegemisel on abiks parandusplekid ebayst - kas just originaalid aga sellelaadsed küll ($450):
Manus:
esiplekk.JPG
esiplekk.JPG [ 13.48 KB | Vaadatud 20668 korda ]
Manus:
tagaplekk.JPG
tagaplekk.JPG [ 15.19 KB | Vaadatud 19540 korda ]

Manus:
pakiruumiplekk.JPG
pakiruumiplekk.JPG [ 12.25 KB | Vaadatud 20601 korda ]


ja veel on vaja tellida uus katus ja hunnik tihendit.

muide, kütusepumbaks sai valitud Faceti pisike pump (40106) - hea kuhugi mootoriruumi ära sokutada ja võimsust ka piisavalt - 113,6 l/min; 0,4bar.
Manus:
facet.jpg
facet.jpg [ 31.04 KB | Vaadatud 20582 korda ]


sai umbes sama hinnaga, kui originaalset mehhaanilist pakutakse ning Melasis oli letikaup....

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 26 Okt 2009, 21:39 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
NB! kui keegi hakkab vaipa endale tellima, siis tellige ka lisa, meetrimaterjalina sama vaibamaterjali ukse allservade, kick-panelite ja istmete taguse jaoks - reeglina on neis paikades samasugune põrandamaterjal.
Ja miks mitte siis ka pagasniku jaoks sama vaipa kasutada - ikka asisem kui originaalis olev papp.


27.10.09 Tänane päev tõi maili, milles teavitati mind ukseklaasi ja tagumise kolmnurga olemasolust mikis - hea päev seega :) $200 läks jälle usa majandust päästma :sneaky

Sama teed läks veel mingi raha erineva tihendipudi eest, vaiba ja lisamaterjali eest ja midagi oli vist veel aga ei mäleta enam täpselt... :hmm


23.11.09 Kuna riigitöötajal on teadupärast aega kuhjaga, siis homme hakkab pihta aktsioon "keretöö" :congrats
Põhjaplekid mikimaalt kohal, vaja veel sisu sadulsepa juurde viia, siis ruumi suurte plekikääride ja keevitusega möllata...loodetavasti ma ennast põlema ei pane :evil:


25.11.09 Katuse valisin peale kõhklusi firmast http://www.convertibletopguys.com" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Pilt

peaasjalikult, kuna olid mu shippingupaigale kõige lähemal ja jutt nende kodulehel tundus usutav. Katuse pagasiruumis asetseva nahast "koti" (eraldab allalastud katuse pagasiruumist) lasen siin teha, parade boot´i peale hetkel ei mõtle, tegelikult laseks selle hoopis ehk klaasplastist siin teha....

27.11.09 Täna tuli siis esimene tagasilöök. Nägin värvinäidist suurele paneelile lastuna, mille olin salamisi plaaninud autole määrida (kuul-pähe-psühhotroopse-suure teraga tavalisest tumedam hõbe täismati lakiga) ei sobi kohe mitte kuidagi - näeb välja kui alumiiniumvärviga värvitud plekkahi :gaah
Tuleb hakata uut tooni otsima ja mattlaki võib ilmselt unustada :irked
Mattmustaks ka ei tahaks teha - see näitab IMHO igasugust mõttevalguse puudumist ja lisaks ilma pinstripinguta on lihtsalt kole ka (ja seda meil keegi paraku arvestavamalgi tasemel ei valda).
Tea, kas peab ikka enne mõttes mõlkunud pronksi v candy-gold toonide poole vaatama.... krt, see jälle eeldab ideaalset eeltööd. Ma parema meelega paneks selle raha bensiini, õllede ja censored alla :eye

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02 Dets 2009, 18:56 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
2.12.2009
Salongi põhi juba ootab pigimatti, pagasiruumis esialgu veel suur auk aga eks homme on ka päev.
Manus:
DSC00565.JPG
DSC00565.JPG [ 204.96 KB | Vaadatud 20361 korda ]

Manus:
DSC00564.JPG
DSC00564.JPG [ 190.77 KB | Vaadatud 20368 korda ]

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02 Dets 2009, 22:45 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Mina olen selle pigimati koha pealt küll natuke pessimist, sest seda lihtsalt pole võimalik nii panna, et ka kõik õnarused oleks 100% ilma õhuvaheta kinni ja siis on see kondensi, niiskuse ja rooste hirm. Muidugi hoiab ta hiljem põhja paremini kinni kui su vana vaip. Mina sain ühe venna, kes spets püstoliga lasi põhja üle massiga, mis kuivamisel jää kummiks ja haakub nii kõvasti, et annab ära kraapida, ongi spets mass auto sisepõhja katmiseks.Tahab 2-3 korda laskmist, siis on paras paksus. Saksa toode. Hinnalt ei tule kallim kui kui pigimatt, ajaliselt kordades kiirem ja tulemus OK. Kui on huvi, siis võin täpsustada.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 02 Dets 2009, 22:55 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
kuidas sel materjalil müra summutavad võimed on?

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 03 Dets 2009, 06:58 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Mul puuduvad selle kohta teh. andmed, kuid minu kõrvale küll müra suuremaks ei läinud. Kardaani tunneli panin ma küll paksema pigimatiga ja põhjavaibal oli tahase poolt ca 2cm mürasummutusmatt taga. Väga hea asi tundub olevat ka Oninenis müüdav liimiga toruisolatsiooni matt( paksus oli vist mingi 15-20 mm). See matt peaks olema enam vähem kinnise pooriga, st. et vett sisse ei tohiks imada. Kuhu kinni hakkab, sealt enam lahti ei tule, matt rebeneb, aga liimiga osa jääb külge.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 03 Dets 2009, 22:22 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Mati vahele ja kohtadesse kuhu ta ei ulatu saab kantud miskist toredat paksu kummiplöga - jääb ka suht paks ja elastne. Ma rooste pärast ei pabistagi eriti, müra on aga paraku see, mille vastu aitab ainult mass - antud juhul siis tugev pigimatt.
Ja kui auto lõpuks 40 aasta pärast taas on läbi roostetanud, pole see enam minu mure ;)

Täna sai sisu ka sisse - jänkid ikka oskavad seda mugavust pakkuda :mrgreen:
Manus:
DSC00567.JPG
DSC00567.JPG [ 155.45 KB | Vaadatud 20430 korda ]

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04 Dets 2009, 11:51 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Kas sul on graafik ja tempo selline, et jõuluks autoga kirikusse


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 04 Dets 2009, 11:58 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Mis sa tast nii lahti pidid võtma, vaata, kui katki nüüd auto läks. Oleks ära pesnud ja värviparandused teinud oleks juba sõitnud. :stick :yup :yup

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9