Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 14:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 18:49 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Mõtlesin, et nohh..kaks valget on juba olnud, et peab ikka kolmanda ka soetama. Viimase hetke otsus ja väike nostalgiateema kah. Tegemist on Mauri vana ratsuga, mis oli vahepeal maha müüdud Rakvere kanti. Läksin teda siis üle vaatama, aga kohale jõudes oli sekundiga selge, et selle masina peab sealt ruttu ära päästma. Väga õnnetult vedeles tühja rehviga maja ees. Sisu oli räpane, igast sodi täis ja üldse kurb vaadata. Mauri käest uurisin enne, et mis seisud ta auto edasi müüs. Sain sealt piisavalt infot ja lootsin, et aastaga pole vast jõutud veel midagi väga nässu keerata seal. Aga oleks võinud, vabalt. Omaniku sõnul sai ta auto ühe koliseva puksiga esisillas ja et see pidi siiani kolisema. Khmm..aastaga ei jõutud seda vahetada veel nähtavasti :rock Millelegi omanik vastata ei osanud, kõik oli selline lamp. Mulje jäi selline, et masin on kõvatamiseks ostetud, et semud vaataksid, et ooo..Cadillac..ooo. Anyways, vaatasin kiirelt mootori töötamise, käiguvahetused ja muud elementaarse üle, maksin raha ära ja tulin tulema. Selgus, et sooja mootoriga tühipöördel roolivõim ei toimeta. Seda ma omanikult ei kuulnud. Arvan, et pump on õhtal. See selleks, ei ole üle mõistuse kallis asi kah. Kundepoolne aken ei lähe iseseisvalt kinni ilusti. Katuseluuk on olemas, aga juhtpaneel on pardatsokis ja pole sellesse veel süvenenud. Ei tööta ühesõnaga. Esisillas on tänaseks selline olukord, et seal vist ei ole ühtegi asja enam, mis ei koliseks. Viin masina Karoli kätte järgmine nädal ja lasen seal pakilisemad asjad ära teha, et suve lõpuni sõita saaks. Peale seda otsustan, mis edasi temaga. Sisu on kulunud ja lääbakas igatepidi, sinine õnneks ka. Tegin peale äratoomist korraliku pesu väljast ja seest, sai lõpuks rahuldav täitsa. Kartsin seda sinist rohkem, kui väärt oli. Sõites ja sees olles imekombel nagu ei häirigi. Tegelt olen rahul hetkel, sest ma ei maksnud ka ta eest peaaegu mitte midagi, tänu sellele saab nii mõnegi vea lihtsamini andeks antud. Selline poolenisti päästeoperatsioon oli, aga arvan, et 3-4 kuuga on masin korralikus konditsioonis jälle. Polegi sellises olukorras masinat enne veel elus ostnud, täitsa huvitav on hakata jälle elu sisse puhuma millelegi. Pluss, et ma usun, et Guinessi rekordid võtavad varsti ühendust ja saan kõige rohkem valgeid DeVille omanud eestlase auhinna.

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:18 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Way to go!

Tubli tegu ja küll sa ta jooksma saad. Pole ju tuumateadus ja kogemust sul nendega ju ka piisavalt. (ära ainult enam Spintech´i sumpsi alla pane) :devil
Kui abi vaja, siis prööka, aitan kui oskan.
Ja üks mõte - ehk Märten pakub sulle miskise värskema sisu?

vana@ka kimpus sinisisuga :gaah

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:29 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Kuule...sulle peaks kuubikusse külla tulema mingil sulle sobival hetkel. Vist on mingid kaledrid ka jälle su käes, kui ma ei eksi. Pluss, et suve aeg, väheke liha ja õlut ka sedasi mööda külgi maha ei jookse. Autoteemasse, pole veel väga süvenema hakanud autosse ja paari lähima nädalaga seda ei juhtu ka, aga enne AB´d teen eluks vajalikud asjad korda ja peale seda hakkan väiksemat kraami nokkima. Ahjaa...sul on ka ju valge ja sinise sisuga :mrgreen: Autost sisse-välja käimised on tihedama rahvaga kohtades umbes pool sekundit selle tõttu..hahaa :)

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:35 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
nu liha võib põletada suvalisel ajal. Ja kui mitte enne siis Bjuutil ju ikka istume telgis pika laua taha maha :eye :eye

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:37 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Nagu ma juba kunagi ammu olen maininud - sinise sisu vastu aitavad OjulandKägu prillid. Saad laksust paari juudirutsiga rohelise sisu :)

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:38 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
...mis nüüd ka eriline õnnistus pole kui just Sammalhabeme kalduvustega pole....

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 19:43 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Mis maximas enam ei müüda neid amuuri tiigri nahast ilusaid istmekatteid vä?

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 03 Juul 2014, 20:23 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Mingi teooria põhiselt peaks punase prilliga mustaks saama sinise.

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 04 Juul 2014, 10:19 
Eemal
aktivist

Liitunud: 14 Juul 2008, 11:10
Postitusi: 258
Asukoht: Tallinn, Saku
Skype Kasutaja: Mr.Maur
no minu käest läks ta igatahes ikka suht korralikuna, kusjuures roolivõimu pumpa olen sellel vahetanud isegi. See oli esimene asi mille tegin, sest ei saanud ju võrust tallinnassegi alguses :) ja sai ka mu meelest vana roolivõimu pump kaasa antud, millel lendas flats laiali, aga muidu toimis kenasti. Lihtsalt tundus loogilisem panna uus pump koos flantsiga. Kui ma endale selle auto sain, siis sai seal ikka kastide viisi igasugu vidinaid vahetatud, mida ilmselt oled lugenud ka. Eks oli ka mõni asi millega ei viitsinud lihtsalt pead vaevata, kuna ei häirinud ennast, nt katuseluugi trall. Igatahes väga hää, et auto jälle kindlates kätes


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 04 Juul 2014, 11:06 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Vigade tagant on tegelikult arusaadav, et masina suurem pilt on tegelt täitsa fine. Ma mõtlen, et kui võimu pump on juba vahetatud, siis selles vast asi polegi. Igatahes tahab ta korralikuks tööks ca 1000 rpm saada, enne seda kas katkub või ei tööta üldse. Lati hingeeluga ma väga kodus ei ole, aga miski peas ütleb, et kui latt on persses siis ta vahepeal ka ei tööta. Või mis seis ongi?

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 04 Juul 2014, 11:19 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
seal süsteemis peaks olema miskine andur ka ja mingi klapindus - ehk proovid algatuseks vedelikku vahetada? Jumal teab mis törlönti vahepeal sisse kallatud on?

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: ´95 DeVille - Koit
PostitusPostitatud: 04 Juul 2014, 11:29 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Klapp on pumba küljes
Latt ei tohiks sellist nalja teha jah
Üldiselt on seal mägrapoolses rattakoopas ka miski filter liini vahel, mida keegi müüa ei taha
Mul on toimiv latt olemas, kui selles peaks asi olema. Pump on muidugi ka. Ja veel uitmöte, et nagu elu on näidanud siis need köigeodavamad bjuutist vöi üksköik kust ostetud pumbad, starterid, genekad jne ei kestagi palju üle ühe suve...niiet mönikord on mötekam vana asja remontida.
mul on üldse palju asju :)

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9