Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 15:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 196 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 22 Mär 2010, 22:14 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Kas kuskil relaka lähedal pole seisnud? Sest selle poolt pihustatavad sädemed ka jäävad värvi peale/sisse ja hakkavad roostetama.
Ma ise pole roostes deville näinud, minu omal on tagumise ukse peal kaks larakat mis ilmselt mingi värvikahjustuse tagajärjel tekkinud.
Isegi eelmisel kerel välispinnad ei roostetanud, vaid karbid ja pöhjaalune.
Las proovib vöi laseb proovida poleerpastaga neid asju nühkida, et mis siis toimub.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 22 Mär 2010, 22:54 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Suur-Sõjamäel on mingi metalli töökoda ja selle naabruses olevad autod on ikka mõnusa sssu korra all. Nii et arvan ka,et metalli töö lähedus ehk :hmm

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 22 Mär 2010, 23:07 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
99% tõenäosusega ei ole ta rellaka lähedal olnud...ja samas kui olekski, siis terve auto igalt poolt poleks ka väga tõenäoline. Lasen tal seda poleerpastat kuskil proovida ja annan teada, kui tõesti rooste on, siis on ikka väga X-Files :)

E: Suur Sõjamäel mõtled sa arvatavasti seda Dvigateli vms. täpselt selle nimi on. Ise elan hoopis teisel pool linnas ja sinna pole sattunud ka. Mõned head aastad tagasi töötasin lennujaamas, siis oli masin kõige lähemal sellele tehasele, aga siis sõitsin hoopis 1gen. Voyageriga ja sellel oli päris edev sinine värv peal ja paari aastaga seal töötades ei juhtunud värviga kõigevähematki. Nii uudishimust, et mis keskeltläbi hetkel auto väiksemad keretööd ja üleni värvimine maksab? Uus värv ei teeks anyway paha tegelt..

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 22 Mär 2010, 23:52 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
mingi paarkümmend kilo osatakse ikka küsida. ma miskipärast arvan, et korralik soojailmaga eetripõhine pigieemaldus ja poleer takkaotsa peaksid selle apastraadi suht uuevääriliseks muutma

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 23 Mär 2010, 02:42 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Kas selliseid eetriga vahendeid on kuskilt võimalik ise soetada või lausa eetriga nühkida? Poleerimise peale olen mõned korrad mõelnud, aga seda tegi Hannes oma Sevillega ja läks päris koledaks, see on mind tagasi hoidnud. Mispuhul poleerimine värvi tussi võib keerata?

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 23 Mär 2010, 08:13 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Sel puhul kui seda teeb inimene kes seda teha ei oska.
Kasuta parem profiteenust kuskil, tuleb löpuks odavam....

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 23 Mär 2010, 08:49 
Eemal
huviline

Liitunud: 30 Aug 2008, 00:39
Postitusi: 96
Poleerimine jah asi millelt väga ei tasuks kokku hoida. Seal omad nipid. Ma kunagi ka mõtlesin,et mis see siis on. Võtsin sõbralt poleerimis apastraadi ja lasin minna. Kui auto päikse kätte ajasin selgus,et mingil põhjusel on auto laiguline. Ehk ikkagist läks auto sõbra kätte üle poleerimisele. Olen näinud ka kus tegelased on ise poleerides näiteks mõnelt teravamalt nurgalt värvi maha lasknud.
Peale korralikku poleerimist on autol ikka hoopis teine jume.

PS! mina kasutan pigiplekkide eemaldamiseks autovärvi poodides müüdavat silikooni eemaldajat(ehk selle vedelikuga tehakse enne värvimist auto lõplikult puhtaks) On teine tibake kangem ka kui see bensuka pigieemaldi. Pean natuke tuhlama kolas. Võibolla mingi tilk kusagil täitsa olemas ja saad proovida kui Viimsisse viitsid tulla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 23 Mär 2010, 09:03 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Üldiselt vötab pigi maha ka tavaline nitrolahusti, a sellega peab ettevaatlik olema. Kui mingil pöhjusel on möni detail kunagi möne naljaka värviga üle vööbatud siis sealt kipub värvi kaasa vötma, ja plastikut sulatab ka.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 23 Mär 2010, 23:41 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Okei, sel juhul vist ikkagi ei maksa poleerimist karta, uurisin ka natukene neid kohti ja mõned päris okeid tunduvad. Mitte siis hinda vaadates, aga pilte vaadates. Selline 2,5k tundub suhtkoht keskmine hinne olevat selle töö juures. Asjast ka veits. Naisel viskas veits keema seest, et mul on vaja nii täpselt teada, et mis asjad need ikka seal on ja nii edasi. Pesulagängster ütles ka, et see on ikka rooste...irw, hullud spetsvahendid ja värgid, aga maha ei saand. Naine oli täna poolvihaselt võtnud toast Fairy ja nuustiku ja läks proovima, kõik tuli maha :haha Nüüd olen inspireeritud ühest tqhq teemast, kus kõik töötud debiilikuteks ja mõtetuteks inimesteks on tembeldatud, võtnud nõuks avada oma pesula. Pesemine toimub Fairyga ja otse lumehanges. Kuna naine on töötu, siis see on täitsa mõnus perepisness praegu. Niiet kui kellelgi siin on nurinat mõne pesula peale, siis selle asemel, et spetsidel imevahenditega 0 kasuteguriga tööd lasta teha, sõitke OÜ Fairy&Nuustik maja ette ja autod läigivad!! Juhhei

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:18 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
see läks küll hästi. Kahtlustasin kohe, et ega sul kuuga saa auto üleni rooste minna.
A perebisnesi idee kah hea - ma oleks kohe kliendiks tulemas :D

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:22 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Mulle endale tundus ka jubedalt loogika vastane see rooste võimalus, aga magada ikka öösel ei saand :roll: Näedsa, põhimõtteliselt on siis üks kunde juba olemas, suvepoole õnnestub võibolla siis pesulat atraktiivsemaks ka muuta: Fairy&Nuustik Summer Special: Topless : :finger Peaks ehk sellemoega isegi teise kliendi leidma ma mõtlen.

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:24 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Vaat, kui ta sul nüüd selle traadist nuustikuga vöi möne muu abrassiivse materjaliga nühkis siis sa vist poleerimisest ei pääse ikka :)

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:28 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Poleerima hakkan ma teda nüüd niikuinii, sest sain oma nö. hirmust üle, mis selle ees oli. Ta pesi kõige tavalisema nõudepesu kaltsuga, ma ei tea mis materjal see on siuke aga selline pehme lapp. Ja tegelt on poleerida juba ammu vaja, sest suvel sai värvi tiba triibuliseks Sõle tänava Jazzi pesulas, kus pesu toimub nende suurte harjadega.

E: Aga oleks ikka kuradi vahva olnud, kui ta oleks selle rauast nuustikuga hakand seda maha nühkima ja siis tõepoolest oleks need väiksed roostetäpid olnud...ja siis neile nii kaua valu andnud, kui raisad maas on...siis oleks vist masin üsna sõela moodi praegu. Ja naine saaks öelda, et kuule, jube kift, sain täpid maha :)

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:43 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Mul, kui endisel pesulaomanikul, on muideks aparaat olemas ja poleerida oskan ma ka, a ega krt ikka ei viitsi küll.
Eri jabur töö on....samas ma vöin ühte tonti soovitada kes väikse haltuurahinnaga ilmselt ära teeb kui ilmad soojemaks lähevad.
Endal oli ka tegelt plaanis, samas tuleks vist see önnetu roostes uks enne üle värvida.
Ja pärast poleerimist on kohe ka vahatada vaja, muidu pole tolku kauaks.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Tervist härrased!
PostitusPostitatud: 24 Mär 2010, 00:48 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Okei, tore teada igatahes. Ega sa selle tondi all silmas ei pea seda Marati autopesulat, mis Sauna tänaval on seal Haapsalus? Lihtsalt kargas pähe, sest seal vist polegi rohkem pesulaid...aa, Statoili oma on kah.

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 196 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9