Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 23:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 29 Mär 2006, 20:42 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Panen pildi üles - loodetavasti sobib. Sven ise suur jutumees pole, aga ehk viskab juurde paar rida toomisest ja autost endast ka.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
8)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Viimati muutis ain, 29 Okt 2006, 15:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 09 Apr 2006, 12:47 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
Eellugu mina ja mu Autod:
Niisiis kunagi aastaid 4-5 tagasi alustasin ma ühist õnnistatud teed usarauaga. Esimesed 2 olid Buicki-d ja peale seda esimene Cadillac Deville 88a. Cadillac kui selline on alati mulle meeldinud: ta on nagu suur, kindel ja ustav sõber :D
Siit siis hakkas teekond FWB-ni:
Kuna siiski Deville pakkus sõidurõõmu vaid esiveolisena ja hing ihkas tagaveolist ja tuli valida kas Deville kap. remont või soetada see mida olen tahtnud :tagaveoline Cadillac :D
Nii saigi Deville maha müüdud ja asusin otsingutele: kriteeriumiks oli natu uuem, suurem, korralikum ja kindlasti tagavedu.
Kahjuks siin kohal suurt valikut ei paku Cadillac.
Olin ennem Ain-i Fleetwoodi kaugelt näinud ja natuke netist uurides : oli valik tehtud- tahan ka sellist :)
Natuke Eestis ringi vaadates selgus,et ohhoo Eestis oli tol hetkel vaid kaks 93-96a Fleetwoodi (hetkel siis kokku 4 kui nüüd vahepeal veel midagi juurde pole tulnud). Sai siis natuke kiigatud soome poole, ka saksa massinaid.. aga kahjuks-- nüüd siis pigem õnneks on seal hinnad "košmaarsed":kuigi FWB on igat krooni väärt :D.
Kuna AstroSSi Cadillac oli müügis ja sai ta Ain-i käest infot,et näe mina ka sellist tahan : helistas ja olingi kõps kohal masinat vaatamas. Siin kohal suuremad tänud ka AstroSS-ile.. sinu masinast sai kindel veendumus: et see valik on õige. Kuna kriteeriumiks oli korralik(loe eeskujulikult korralik) siis jäi AstroSSi masin ostmatta- kuigi tegu oli laitamtult hea tehnikaga. Ja pealegi oli ju Eestis vaid 2 sellist head masinat... tekkis soov tekitada 3-s selline siia :D
Ega siis muud üle jäänud hakkasin uurima mis maksab toomine USA-st ja kuidas need asjad täpsemalt käivad. Siin peaks tänama jällegi Ain-i,kes utsitas takka ja aitas mind väga palju.
Enamvähem kalkulatsioon tehtud. Hakkasin istuma igapäev EBAY.com-is
Vahepeal olin jällegi targemaks saanud,et alates 94a on FWB LT1 mootoriga. Natuke vaadates ja mõeldes ning netiavarustes lugedes: muutus minu valik veelgi kitsamaks.93-96a jäi alles vaid see algus aasta 93. Nimelt sellel siis peal vana ja palju kiidetud töökindel chevy 350 CID mootor. Võimsuse poolest küll lahjem aga samas lollikindlam :D
Ja nii siis oligi nädalast nädalasse vaatamine: küll oli kere kehva, siis sisu räbal, või siis hakkas hind lakke minema- ja mis kõige hullem valik on ka seal pool lompi väike. Hetkel tagantjärgi vaadates on 3 autot maximum müügis: kui kriteerimukis on FWB ja 1993a. Ja kui soov saada korralik.. siis tuleb varuda kannatust.
Ühel heal hetkel tuligi üks selline müüki mis sobis n.ö piltide pealt. Ja mis tagantjärgi välja tuli saigi auto ära ostetud,nii et nähtud oli teda vaid piltide pealt :D Kuna on päris mitu head tundi ajavahet siis sai eelnevalt panused Ebay-s pandud. Aga kuna süda ei andnud rahu siis sai ka hommikul pool 4 üles ärgatud ja vaatama hakatud,et mis toimub. Toimus see,et oli üle pakutud... sai siis veidike veel kalkuleeritud ja kuna auto tundus olevat korralik lisasin veel natu... Hiljem läks juba nii,et tagantjärgi logi vaadates sain selle auto omale 2-3sek vahega ühe teise pakkuja ees:D
Peale seda hakkas suur sebimine kuidas raha sinna saada. Siin peaks tänama Aimarit ,kes aitas mul raha toimetada ülelombi:D
Seejärel mõned nädalad kannatust ja sain kinnitust,et auto vähemalt sõidab ja on väga heas korras. Seejärel võis juba rahulikumalt hingata.
Mõned öised kõned ameerikasse ja hakkaski kont ulpima algul hollandisse ja sealt Eestisse. Siin siis oleks hea ära mainida ja tänud saata ülelombi abilisele Vova-le. Mõned nädalad ootamist ja netist konteineri jälgimist. Ning tuligi teade: et kont kohal.
Siinkohal ei hakkaks seda juttu pikemaks venitama : EV sekeldustega. Alates sellest,et Muuga Sadamas on rigikeeleks venekeel :x ja ARK ei tea usa tehn. passidest midagi.

Rõõm oli üüratu.. algul pigem šokk: et saigi tehtud :twisted:
Nüüd kui olen saanud autoga sõita juba mitu head kuud siis võib öelda,et see on Cadillac:D Väga mõnus suur ja truu :D

Autost endast siis:
Mark: Cadillac
Mudel: Fleetwood Brougham
Aasta: 1993
Kütus: Bensiin
Mootor: 350cid
Käigukast: 4L60
Võimsus: 185 hp (136 kW)
Pöördemoment: 300 lb-ft (408 Nm)


Nagu siis mainitud eespool Eestis sellise kerega Fleetwoode 4, samade andmetega on veel Ainu oma. Teised 2 siis LT1 mootoriga.
Lisad on kõik mis tol ajal pakkuti v.a siis katuseluuk.
Ja mis peamine kõik toimib :D

Suurte külmadega seisis 2,5 päeva üle -20 ja kolmandal päeval käivitus võtmest.
Vahetatud said siis kõik õlid,küünlad,filtrid.
Sai käidud ka kanalipeal ja nii ilusat ja sirget masinat pole minul veel olnud, kuskilt midagi ei tilgu ega miskit :D


Lõppu lisaks veel inimesed,kes on mind palju aidanud,et see FWB Eestisse saaks: Astro SS, Aimar, Vova ja loomulikult meie kõigi suur abiline AIN


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Apr 2006, 18:51 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
sul siis autoga sama jama kui mul - et peab iga aasta põhja õlitama, muidu roostetab õlipann ära :lol:

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 16 Mai 2007, 20:16 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
täna sai siis vahetatud, tagaamordid... ise kanali pääl.. ja ütleks nii,et kõkse hullem see töö pole...kui on head riistad ja neli kätt :)
Lisaks läks käiku uus õli, uus kütusefilter,õhufilter,küünlajuhtmed.
Hea enesetunde tekitas ka muidugi ka uus esiklaas:)
Nüüd vaja veel rihmarullikud ja rihma pinguti üle vaadata(krigiseb ja vinngub)ning võib suvele vastu tormata :)

P.S
Kui kellegil peaks vaja minema esiklaasi küljeliiste autule.. minu vanad olid täitsa kobedad ja võin neid kelelgile pakkuda.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 12 Apr 2008, 23:22 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
Paar klõpsu autust hetkel....
http://www.usaraud.ee/carpic.php?id=6960


Mõne arvates kole neegri moodi:P aga omale meeldib:)

Eest veel see neegri grill puudu :kill


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 14:57 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
noh, lõpuks ju endale teed - see mis teised arvavad ei peaks eriti korda minema ;)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 19:02 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
tänud :) eks ta nii olegi-neegri grille peab ka ikka tulema :P ennem aga sai tellitud ette amordid ja veel igast vidinaid... tahaks,et massin oleks eelkõige heas sõidukonditsioonis :hat
Vahel lihtsalt tuleb valida kas elamisse uus sein või Fleedile grill :haha


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 19:07 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
votvot - avar korter ongi moodsam :mrgreen:

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 19:20 
Eemal
õlinina
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Mai 2006, 18:37
Postitusi: 557
Asukoht: Tallinn
täitsa kobe.

pole"neeger" midagi

_________________
ex Lexus, ex Taurus, ex Sable, ex Fleetwood, ex Porsche, ex 2x Lexus LS430
Current:
LS400, Infiniti QX70, GT86, Lepo :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 21:03 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Ilus küll jah. Mitme tollised veljed said? Ja kas neegrigrilli all mötled castle grille nimelist jubinat?
Oli endalgi plaanis see vanemale Devillele sebida. Seal on muidugi veel variandid nagu chrom vöi gold.
Maitse asi muidugi. Neegrid vöivad minu poolest p..sse käia, aga castle grill on tasemel, midagi pole öelda.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 22:06 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 15 Dets 2007, 00:11
Postitusi: 130
Enda 89 Eldoradol ka Castle Grille peal...ei ole midagi paha öelda, teeb välimustki kobedaks väheke (rahvas vaatab rohkem võret kui esiotsa...siis saate sellega varjata oma väikseid kõkse kui need kuskil stangel asetsevad kuna rahvas ei pane tähelegi seda :bonk ) Aga jah, ilu on vaataja silmades ja need veljed sobivad nagu valatult!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Apr 2008, 22:32 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
tegu siis american racing hopsteritega...ja 17 tollised.
Vaadates Tallinna teid ja olukorda siis ega suuremaid ei saagi nagu panna...(kumm jääb maru püksirihmaks) linttraktor oleks nagu paras sõiduk linnas.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 23 Apr 2008, 20:53 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Väga käre...mulle see neegrivärk istub jällegi...mitte vast päris 22 tolli muidugist...aga sinu velje suurus ja auto väljanägemine on üle prahi...kade täitsa;)

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 27 Juul 2008, 10:23 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
selline siis hetkel seis

Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 27 Juul 2008, 15:35 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
assa, saidki grilli kätte.
kullatud, nagu kogu märgiring - muhe. :beer

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9