Cadillac Club Estonia
http://forum.cadillacclub.ee/

94 Sedan DeVille - Koit
http://forum.cadillacclub.ee/viewtopic.php?f=8&t=1562
1. leht 7-st

Autor:  Koit [ 01 Dets 2010, 16:48 ]
Teema pealkiri:  94 Sedan DeVille - Koit

Eile (30.nov.2010) sain siis kätte Palu käest mõni aeg tagasi soetatud masina. Kuna ma palusin Andrel teda seni niiöelda mulle hoida, kuni ma ise Eestisse jõuan, siis sain kohe ka selle toreda kuuajase seismise vilju maitsta :) Nimelt jätab üks pütt vahele ja kapotti lahti tehes on kuulda, et peksab üle. Liigutasime jagaja peal juhtmeid ja hetkeks nigu võttis järgi ka, aga korralikult käima ei jäänud. Ok sellega, läheb reedel ABsse, seal pannakse uued küünlad külge ja lasen üleüldise hinnangu ka anda asjale. Ise olen selle väikese asja pärast rahulik ja üleüldine mulje on väga hea. Sillad on vaiksed, midagi ei kolise, logise. Salong on korralikus seisukorras, kuigi paranka on üsna must (või kulunud, ei saa aru täpselt) ja see on plaanis esialgu mingi möginaga üle käia, kui paremaks ei lähe, siis läheb uus rool peale. 97ndast otse sinna istudes on erinevusi ikka mehemoodi, dash. on samasugune, aga ei ole ka tegelt. Istmeid liigutad igasse kanti vooluga, aga seljatugi käib nö. manuaalselt, istme kõrvalt kangist. Küttekulu oli eile tuisuga, libedaga ja suht paljude möödasõitudega..ja ilma ühe silindrita..17L 100km kohta maanteel, mis ei ole just väga öko :devil See peaks uute küünaldega lahenema. Kõrva järgi teeb see 4,9L moto hoopis ägedamat häält, kui N* tegi. Müdiseb mõnusalt, N* oli väga vaikne. Aga see 4,9 hakkab nüüd järgmisest nädalast hoopis rajumat häält tegema, sest kohale peaks jõudma Spintechi SS 3000 pütt, mille ma kohe talle alla ka keeran. Helisüsteemi on parandatud üpris suure subwooferiga, võimuga ja makiga, mis igasugu asju sööb. Minu muusikamaitset arvesse võttes on woofer üsna hädavajalik tegelt, et teil kogunemistel lõbusam oleks :finger Üldmulje on igatahes väga hea, teistmoodi, aga väga mõnus masin on.
To be continue
Pilt kah:
Pilt

Autor:  90Deville [ 01 Dets 2010, 18:03 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

Saad ühe soojaga vast jagajakaane ja küünajuhtmed kah ära vahetada ma usun.

Autor:  Rein [ 01 Dets 2010, 18:29 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

Aga Palju Õnne siis!!!!!!!!!!!! :beer

Autor:  ain [ 01 Dets 2010, 18:38 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

ja pidu? (Martiini tuleb ilma rulluiskudeta)

Autor:  Koit [ 01 Dets 2010, 18:54 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

Hmm...pidu võiks teha küll tegelt, mul on aint pinnaga jama. Olen siin mõned korrad testinud, ülevalöt on punkt kell 11 Valujevi sarnane tibla ukse taga. Ükskord läks kähmlemiseks kus eemaldus mul krae särgi küljest. Järgmise testimise ajal tulid siniste ülikondadega mehed ja tegid mulle trahvi ja kolmandal korral tulid jälle mehed, aga siis sain trahvist ennast ära räägitud, rõhudes naabrimehe rahvusele ja väljanägemisele, mendid muigasid ja käskisid kuss olla :P
Viinasid olen nõus ostma ja sisse kallama nigu nipsti :roll:

Autor:  ain [ 01 Dets 2010, 18:57 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

no siis klubi Tallinna esinduses Haabersti kandis? Tungivalt mitte rulluiskudega tulla või kui, siis pea kiiverdada - trepp on üsna järsk :devil

Autor:  Koit [ 01 Dets 2010, 19:00 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

Igatahhes! Paneks siis paika miskise daatumi? Kuidas 18 või 19 dets. sobib? Mul on enne seda üsna tihedasti täis tuubitud enamus nädalapäevi ja kõik nädalavahetused. Kuigi nädala sees on mul mõned hetked vabad enne seda, aga siis kardan, et või tilgutite alla sattuda..

Autor:  90Deville [ 01 Dets 2010, 19:07 ]
Teema pealkiri:  Re: Tervist härrased!

Ma kah selleksajaks eestis ning vöiks heal meelel osaleda üritusel "karskus elunormiks"

Autor:  ain [ 01 Dets 2010, 19:10 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

tõstsin jupi uuema auto juttu siia üle.

Tsensor.

Edit: mulle küll peaks 17-18 sobima. Küsin koristajalt kah üle - et see tee ja parkimisekohad lumest puhtaks lükkaks :)

Autor:  Koit [ 01 Dets 2010, 19:29 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

17 18 ma silmas pidasin kah, vaatasin kalendrist nädalavahetust ja trükksin kohe 18 19 siia. Pühapäev on jama jah, et siis kas reedel või laupäeval, minul vahet ei ole. Kui asjad selgemad ja konkreetne rahvaarv teada, siis lepime kellad värgid. Olge terved ja näeme varsti!
P.s. Vististi on varsti ühte täisväärtuslikku klubilast ka juurde oodata, minu eelmise DeVillega seoses, aga need asjad võtavad natukene veel aega, kui kõik jutti saab.

Autor:  palumx [ 01 Dets 2010, 19:46 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

Ma ei saa aru, miks te selliseid masinaid ostate(loe: Koit nägi, millega igapäevaselt olen sunnitud liikuma :haha )!?

Autor:  Koit [ 03 Dets 2010, 21:03 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

Täna käis masin ABs, vahetati jagaja kaas ja nüüd on kõik fine. Küttekulu on linnas praegu 18L sajale, et kas see on normaalne? Ma just väga leebe jalaga ei ole ka muidu, aga nii põhimõtteliselt, pole enne selle 4,9L kokkupuudet olnud.

Autor:  ain [ 03 Dets 2010, 21:07 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

Indrek vast teab kosta, mul ka see moto miskipärast kollektsioonist puudu :eye

Autor:  Koit [ 03 Dets 2010, 21:45 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

Esmamuljete põhjal soovitan proovida, mõnusalt madala häälega ja tegelt on tal isegi jõudu oma 150kw kohta. Ja esimene remondiarve võttis ka muigama, hindade vahed on hämmastavad :)

Autor:  90Deville [ 03 Dets 2010, 21:56 ]
Teema pealkiri:  Re: 94 Sedan DeVille - Koit

18 oleks nagu nöksa palju küll. Ma vist olen miski 15-16kanti saanud talvel linnas selle näitaja järgi.
Aga, enesepetmiseks söida mootor soojaks ja siis linnast välja maanteele, ja siis nulli kohe ära k.kulu ja pärast sadat kilti kui oled linna tagasi jöudnud siis vaatad kuidas 10kandis koguaeg on :devil
A ega ma pole väga süvenenud, üldiselt jah talvel ja lühikesi otsi linnas tehes kerib kulu kövasti ülesse. Suvel oli mul vist 11,8 keskmine kunagi, enne kui egri ära vahetasin, nüüd 12,8. Pole vaja remontida.....liiga palju....
Miskil talvel vöttis alla 13 ka, eitea mis nüüd teisiti on, kas bensiin on veel sitemaks keedetud vöimis seal banaanias.

Edit: ja sulle kui räpisöbrale kah miskit:

http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM&feature=fvw

1. leht 7-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/