Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 23 Apr 2024, 18:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 15:28 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
Olen minagi siis värske Caddy omanik.
Lugu, kuidas ma selleni jõudsin selline. Kuna oli vaja kiirelt ajutist 4 rattalist liikumis vahendit, mis liigutaks mind punktist A punkti B ning täidaks ka enamvähem pereauto vajadused siis sai juba nädal aega interneti avarustes erinevatel autodel silm peal hoitud, peamiselt bemmidel. Tuli taas päev, kui sai ühte baierlast vaatama mindud, kaasas ka kaks bemmiomanikust sõpra. Teel Kuressaare poole soovitasid sõbrad järgi mõelda bemmi ostu üle kuna teiselpool saaremaa otsas pidavat üks hea hinnaga ameeriklane müüa olema. Siiski vaatasin tolle ökodiisli üle kuigi endal kripeldas juba sõit teise saaremaa otsa. Bemm ei vastanud siiski minu ootustele :)
Teise saaremaa otsa kohalejõudes esma emotsioon oli pisut pettumust valmistav. Kujutasin ette oopis vanema välimusega kandilist ameeriklast aga ees oli oopis üsna uus ja moderne Cadillac Deville. Sai siis umbes tund aega erinevate küsimustega pommitatud, kuni kätte jõudis proovisõidu aeg. Juba parklas sai selgeks, et tegu on väga erksa ja jõulise masinaga. Vaikselt kodistades maanteele ja kiirem sõit ka tehtud. Siis oli mulle päris selge, et sellega ma täna koju sõidan. Umbes tund-poolteist sai veel mõeldud ning sõit koju võiski alata.
Loost on umbes 2 nädalat möödunud ja olen siiani ostuga väga rahul. Ameeriklasel ja eurooplasel vahe on nagu öö ja päev. Sellist luksust, ruumi ja mugavust sellise raha eest poleks iialgi oskand loota. Ilmselgelt se ajutiseks autoks ei jää :)
Auto vigadest siis niipalju, et kiirelt vajab vahetamist veepump, mis on pisut raskendatud kuna üks veepumba poltidest ploki sees puruks. Ülevaatusel selgus, et vaja oleks vahetada mõlemad sarniirid ja rooli otsad. Sammuti ei meeldinud ülevaatajale kundepoolne mõraga esituleklaas. Ilselt lasen uued tuled ka kasutaja Eikki-l baikeri klubist muu kolaga koos caddy sünnimaalt teele panna. Ajapikku vajab vahetamist käigukasti ja roolivõimu õli. Rooli lõpuni alla keerates teeb roolivõim üsna usinasti häält ehk läheb peale õlivahetust paremaks. Kliima vajaks kontrollimist ja täitmist. Ülejäänud töötab nii nagu kord ja kohus. Kui auto ennast edaspidi ka heast küljest näitab siis loodetavasti saab ka järgmisel aastal endale uue värvkatte, seda muidugi siis, kui kere selle vääriline on(pole vaiba alla veel piilunud). Välimuse hetke olukord on üsna nutune. Kriipse, kraapse ja roostetäpikesi leidub pea igal pool. Taguluuk ja tiivad koorutavad ka usinasti lakki maha.
Sisu on suhteliselt korralik ja komplektne, juhiistmel ja uste peal olevatel käetugedel on küll nahk pisut katki kulunud aga ei midagi hullu. Keegi äki teab, kust saaks originaali lähedast tume sinakat nahka ?
Ahjaa, hiljem kui uued dokumendid vormistatud avastasin, et auto esma registreerimine on olnud täpselt samal päeval kui mina ilmale tulin :) 1. Aprill 1990a. Loodetavasti toob se kaasa ainult head õnne.
Kui keegi mind juhuslikult kuskil ringi kruiisimas näeb ning võimalus tekib võib alati juurde astuda. Meeleldi vahetaks ka teiste Caddy omanikega paar sõna ning vaataks üle ka teiste autod.

Lisan ka kaks pilti eilsest külavahe tripsust.

Pilt

Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 15:53 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
igatahes!
Rooste pärast pole vaja ilmselt väga muretseda, Caddy pole eriti roostealdis. Ja ehk saad ainult uue lakkimisega hakkama kui väga suuri kraapse küljes pole?
Kui juba "oma jope" kaupa saadab siis soovitan ka originaaltagatuled ligi võtta (või vähemalt klaasid) - välimus on kohe hoopis teine kui täispikk punane tuli küljes on, nagu ette nähtud....

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 16:06 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
Kas TÜV punkt või siis korrakaitsjad viltu ei vaata sellepeale, kui suunatuled punaselt vilguvad?
Tagutuled niiväga muret hetkel ei tekita, suurem mure on just se, kust ma tagumise udutule saaksin.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 16:23 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
http://talmu.fi/suomi/tuotteet/trailer1 ... t/?item=29
Peaks nagu selline olema.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 16:27 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
liimitsad mitte, ÜV taadid võivad nuttu nõristama hakata küll.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 17:04 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
ÜV ajaks siis vanad tuled tagasi :) Selline küsimus ka, kust udutuled põlema lähevad :?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 17:19 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Vaata, kas üleval peegli juures pole pisikest lülitit.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 17:21 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
Rein kirjutas:
Vaata, kas üleval peegli juures pole pisikest lülitit.


Ja mina mõistatasin, mis lüliti se küll olla võib, salongi tuled ju lähevad teisest kohast põlema, milleks veel se lisalüliti, mis ei tööta :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 19:14 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Rooste kohapealt, vaata tagumisi rattakoopaid seestpoolt, seda vastu istet asetsevat osa ja amorditagust plekki. Siis eest kapotialt amordipüstikust ettpoole jäävat osa, esimesi ukseposte, küljekarbid on plastkatte all niiet sealt ei paista välja kui roostetab.
Need siis esimesed kohad mis alla annavad, muu ilmselt tekib hiljem, kui tekib, ise pole näinud ja ma ikka mönda olen pidanud :)

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 20:22 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
90Deville kirjutas:
Rooste kohapealt, vaata tagumisi rattakoopaid seestpoolt, seda vastu istet asetsevat osa ja amorditagust plekki. Siis eest kapotialt amordipüstikust ettpoole jäävat osa, esimesi ukseposte, küljekarbid on plastkatte all niiet sealt ei paista välja kui roostetab.
Need siis esimesed kohad mis alla annavad, muu ilmselt tekib hiljem, kui tekib, ise pole näinud ja ma ikka mönda olen pidanud :)


Suured tänud põhjaliku ülevaate eest. Lihtsalt ülelakkimine oli esialgu plaanis küll aga tundub, et nii ikka head nahka ei sa vaene pedant nagu ma olen :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 20:31 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Mul olid ka hullud mõisniku mõtted, kui sellise auto ostsin, nüüd kimab nagu vanamees, aind küte ja õli, mida vaja lisada ja vahetada. Ütleks, et see massin on hea alustuseks, investeeringuid hakkavad nõudma alles teise ajastu pillid ;)

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 21:26 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2012, 23:46
Postitusi: 96
Asukoht: Söörömöö
Rein kirjutas:
Mul olid ka hullud mõisniku mõtted, kui sellise auto ostsin, nüüd kimab nagu vanamees, aind küte ja õli, mida vaja lisada ja vahetada. Ütleks, et see massin on hea alustuseks, investeeringuid hakkavad nõudma alles teise ajastu pillid ;)


Mina ei sa mitte kuidagi rahumeeli autoga sõita, kui miski välimuse juures silma riivab, kole paha tunne on kohe :) Sellise kere puhul peab kõik viimseni ära lakutud olema, et stiilne välja näeks.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 25 Sept 2012, 21:59 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Okey :rock Seilasime teame :beer

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9