Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Apr 2024, 02:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 42 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 00:16 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Hommik,

Punane EgonR´ilt ostetud 97a STS sai juba peaaegu aasta tagasi müüdud ja vahepeal Mark VIII peetud...elu viimasel ajal kummalisi keerdkäike teinud ja mida kõike siin viimase paari kuu jooksul omatud on ja ei ole :) Igatahes see cady haigus oli mul ikka nii sees, et sai siis soetatud omale 99a STS, pilte küll hetkel paraku pole, aga kes teab siis see Jamezi endine must STS.

Mis siis esmapilgul muljed on: sellel autol on mootor keema lastud kunagi, siis tellitud usast uus mootor, mis oli kogemata SLSi oma, siis kahest üks kokku pandud ja mis seal salata, mõningaid pisivigasid ignoorides, töötab nagu sweitsi kell.
Suurim peavalu on see et tühikäigupöörded elavad täiesti oma elu...vahepeal käima pannes on nad nt 2000, suretad välja siis lähevad normaalseks, vahest peab seda suretust tegema 4-5x enne kui tööle hakkab nii nagu peab. Eile tuli toppartsist auto kus öeldi et viga on tühikäigumootris, vahetasid selle ära vähekasutatud tühikäigumootori vastu, mõned km sõitu ja same old shit back, esmasp hommikul läheb tagasi sinna...

Samuti peaks sellel autol olema vahetatud amordid aftermarketite vastu, pole jõudnud uurida, mis täpsemalt seal on, igatahes aeg ajalt maanteel viskab kirja ette "check stability system" sellega peaks ka miskit ettevõtma...

Jamezi sõnul on selle auto suurim mure see, et ta on seisnud 1,5a ja paljud kontaktid ei pruugi normaalset ühendust anda.

Vot siis, esialgu sellised lood, aga üldjoontes on mul täpselt sama emotsioon mis aastaid tagasi oma elu esimest STSi ostes oli, suunurgad on kõrvadeni ja kui kõrvad ette ei jääks, siis saaksid kukla taga kokku :D

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 12:54 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ma ei tea, palju TopParts sind aidata oskab aga kas pole see pöörete kõikumine seotud vaakumilekkega, nagu ühel 95 Eldo AB-s kontrollis käies avastati?
Sellel ka kõikus tühikäik kuhugi 3000 rpm kanti.
Topis seda kah ei osatud leida.... :?

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 13:08 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Koode oli ainult üks olnud ja see oli seotud katalüsaatoriga, aga kuna mingi 4 soonega rihm oli tiba viltu rihmarataste peal, siis sellest tekkis ka kood, kui rihm õieti peale pandi, siis kood kadus ära, samuti see service engine tuli, mis enne põlema läks.
Ain, mis selle vaakumilekkega siis peale hakata, kust otsast see viga ära parandada? Partsi läheb ta tagasi sellepärast et AB´s polnud eelmine nädal aega ja mul oli asjaga kiire, aga kuna Parts on tehtud töö eest raha küsinud, aga asja korda ei saanud, siis eeldan, et nad teevad selle NÜÜD korda.
Lisaks vahetasid nad ära esimesed pidurikettad ja klotsid aga ma ei tea mis seal tehtud on, kas on õhutamata jäetud vms, aga auto seisma jätmiseks on vaja ikka väga tugevalt pedaalil elada

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 13:11 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
kui sinna garantiisse tagasi läheb, siis maini, et sama veaga Caddyl avastati vaakumi leke. Ja lekkest võib ka pidurivõimendi viletsamalt töödata imho.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 13:32 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Kas sellel aastakäigul on see sama teema, mis ma siit foorumist leidsin, et ta õpib ca 500km jagu tühikäiku regullima, kui aku juhe maas on olnud? Hetkel käisin just väljas ja lasin auto käima, alguses oli pöördeid ca 1000, keerasin süüte välja paar korda ja ikka oli 1000. Lasin siis käia, mingi 5-6 minti ja kukkus kuskile 700 - 800 vahepeale, proovisin jälle paar korda uuesti käivitada, nüüd igakord oli pöördeid need samad 700-800 vahepeal

Samas peaks tühikägu pöörded olema veel madalamad, ca 500-600 vahele, kui ma ei eksi?

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 09 Aug 2009, 18:46 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Krt ei, ebanormaalne ikka, tühikäigu pöörded elavad ikka täielikult oma elu - täiesti mõtetu töö oli see mida see parts tegi, null effekti. Lisaks see pidurite teema, krt kahe jalaga ela pedaali seljas selleks et auto seisma saada....
Homme hommikul läheb tagasi sinna kust tuli, aus olles siis enne partsile 2300.- kinkimist oli vähemalt pidurite poolest selle autoga võimalik sõita, nüüd pole ka see enam võimalik...

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 09:42 
Eemal
huviline

Liitunud: 30 Juul 2009, 12:29
Postitusi: 82
Esiteks muuda ära oma allkiri:)

Teiseks, kuula mis targemad räägivad teinekord. Ega see kui all autos aega on ei tähenda et ma oma ameeriklase sinna viiksin:)

Mõned asjad kannatavad ootamist ka veits. Ning täna oleks auto ilmselt käes ja korras juba.

Äkki ain kinnitab mu väidet, et tihti veakoodi põhjus võib olla hoopis mujal kui veakood seda väidab ja seda lihtsalt sellel põhjusel, et iga asja jaoks ei ole eraldi andurit.

Egon

_________________
STS 95'


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 10:30 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Aus olla, siis on mul elus Partsuga päris mitmeid üdini positiivseid kogemusi ka ja AB´ga päris mõrudaid kogemusi, nii et pole vist mõtet rääkida teemal, et üks on peajagu teisest üle.
Simple näide on eelmise STSi kohta see, et kui veermik hakkas selliseid hääli tegema, nagu kukuks kõik kohe kokku, siis Imre võttis mu kõne peale keset päeva auto sisse ja kolistas ja logistas tunni jagu seda, käis ka kõik muud asjad üle, jõin seal kohvi ja vaatasin ajakirju ja siis tuli lõpuks ütles et asi valmis, luges ette kõik mis vaja, mis hinnad on jne ja kui ma küsisin et palju ma selle tunnise töö eest võlgnen, sain vastuse, et mitte midagi...peale seda olen ka hiljem talle igasuguste probleemidega helistanud, nii Mark VIII puhul kui ka paljude tuttavate autode teemadel ja seni olen saanud super sõbraliku suhtumise ja alati head nõu.
ABsse sattusin Marki´ga vist aint 1 kord ja seda siis kui oli emergency ja Edekit polnud linnas...nii et mind ei saa kahjuks AB lojaalse kliendi mustriks küll pidada.

Aga STS nüüd partsus ja eks päevapeale asi selge.

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 10:58 
Eemal
huviline

Liitunud: 30 Juul 2009, 12:29
Postitusi: 82
võibolla seal ongi selline teema, et mis puutub veermiku ja muusse mehaanikasse siis top parts saab ilusti hakkama. Kui on elektroonika jama siis minu kogemusel AB mehed on väga paindlikud.

E

_________________
STS 95'


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 11:11 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
egonr kirjutas:

Äkki ain kinnitab mu väidet, et tihti veakoodi põhjus võib olla hoopis mujal kui veakood seda väidab ja seda lihtsalt sellel põhjusel, et iga asja jaoks ei ole eraldi andurit.

Egon



Jah nii võib teinekord küll olla. Pole küll kogemust selle koha pealt mikide maa masinatega aga näiteks üks seat tegi sellist trikki et mootori tuli põles aga veakood oli täiesti arusaamatu. Lõpuks tuli välja et põhjus peitus läbi põlenud piduritule pirnis. Aju sai nagu aru et miskit on viga aga väljendada ta seda ei osanud. Neid näiteid on veel aga hetkel ei ole ühtegi sellist eredat näidet päris täpselt meeles


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 11:14 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Aga kui veakoodi POLE, siis veits keeruline süüdistada veakoode...
Suht kahtlane et katuseluugiga seoses olev veakood rikub mu autol tühikäiku - a mine sa kuradit tea

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 11:19 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
Noh see oli kõigest näide, et teinekord selliseid asju ette tuleb. See oli puhas OT


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 19:38 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
jah, selliseid tinglikke koode võib näidata küll aga muidugi mitte antud juhul.
Mina oma lolli mõtlemisega võiks uskuda küll, et kui on vaakumileke, siis aju kompenseerib seda käsklusega tuure kõrgemaks tõsta. Siis vaakum suurem ja aju taas laseb pöörded alla võtta. jnejne.
Ja kui see kõik käib mingites normaalsetes piirides ja tühikäigumootor ka töötab, siis viga ei pritsitagi.

Aga nagu öeldud, see on ainult minu aju sünnitus - võin ka eksida. Antennimees (Erik) ABst pole paha inimene ja kui sa teda selles küsimuses mingi 5 minutit tüütad, ju ta ikka ütleb, mida arvab. Elektrik nr 1 minumeelest siinpool Lihavõttesaari ;)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 10 Aug 2009, 21:10 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Tänase päeva tulemus - suur ümmargune null...autol arvuti küljes, Imrel kiire päev, aga jõudis tiba tegelda asjaga ja tunnistas ka ise, et ta ei saa aru, miks aju käseb pöördeid tõsta, homme lubas ISE tegelda sellega, et selgust saada siis lõpuks. Vaakumi teemat olid juba eelmisel korral väidetavalt kontrollind ja tema sõnul ei ole vaakumileket.
Pidurite kohta ei osand öelda, miks nad sellised on, klotside vahetamisel justkui ei peaks õhku süsteemi sattuma. Eks homme uus päev ja loodetavasti selgub miskit, poleks raha makstud sinna, siis sõidutaksin otse ABsse auto, aga kuna on niipidi, siis ehk tuleb kuskilt otsast see kala välja ikkagi.

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 99 STS Soul17
PostitusPostitatud: 11 Aug 2009, 17:10 
Eemal
huviline

Liitunud: 21 Mai 2007, 20:38
Postitusi: 65
Tänase päeva tulemus: rääkisin ära Aini teooria vaakumilekkest ja olid sealt mingi klapi laiali võtnud, selle ära puhastanud, silikooniga uuesti kokku pannud ja kuna nad seda just praegu kella 17 ajal tegid, siis käivitamine jääb homse peale, et silikoon piisavalt kuivaks. Eks siis hommikul selge kas sellest tööst oli mingit kasu või ei. Kui pold, siis ega valikut väga pole, AB on next stepp. Pean järgmine nädal soomes üle 1000km maha sõitma sellega ja väga ei taha poolpiduse autoga küll kuskile minna...

_________________
Loud pipes save lives!
99a STS


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 42 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 108 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9