Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 27 Apr 2024, 13:02

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 10:09 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Mis seos mingil teisel teemal sellega siin on?
Sa ikka oled ilmselt kuuma saanud, kui mitte siis paneksid oma jutu sinna teemasse kus selle koht on selle asemel et siin mingit arusaamatut iba ajada.
Kui miskit sinu arust valesti kirjutati siis räägi sellest seal KUS see valesti on, muidu ülejäänud inimestele jääb mulje et sa oled poolearuline vöi koomas.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 10:19 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
jajah, ma kaevasin vana sõjakirve jälle välja, väites et Imre auto vead pole seotud meie riigi lollide remondifirmadega :)
Aga mis seal´s ikka - ma tõesti olen seda meelt.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 11:21 
Eemal
õlinina

Liitunud: 12 Apr 2007, 19:15
Postitusi: 420
Asukoht: tallinn
Skype Kasutaja: leigar
90Deville kirjutas:
Mis seos mingil teisel teemal sellega siin on?
Sa ikka oled ilmselt kuuma saanud, kui mitte siis paneksid oma jutu sinna teemasse kus selle koht on selle asemel et siin mingit arusaamatut iba ajada.
Kui miskit sinu arust valesti kirjutati siis räägi sellest seal KUS see valesti on, muidu ülejäänud inimestele jääb mulje et sa oled poolearuline vöi koomas.




viewtopic.php?f=5&t=1375&start=15

teema siin,kus vist mõni ebasobiv kommentaar :)

_________________
ex-cadillac fleetwood

Vw Sharan 1.9td 97

http://www.defa.com
http.://www.hella.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 12:20 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Lugesin kõik su postitused läbi (alates nov 2008) ja aru ma ei saa kus sulle liiga on tehtud. Sul on 34 postitust suure kütusekulu pärast ja igati on sind asjatundlikult püütud aidata. Ma ei tea kui suur su auto kütusekulu olema peab, aga esimeses postitudes ütled, et 18 linnas ja 12 trassil. Kui mootor 4,5L ja mootor ehk suht hõre, ega siis väiksemat saagi. Mul uus auto, mootor 6,2 ja linnas 22, trassil 12,5 ja nii ta peab olemagi. Tean et sõbra naisel onToyota Yaris, mis pidi linnas 7,0 ja trassil 4,5 võtma. Kahte head ei saa kunagi, sõita suure mootoriga Ameeriklasega väikeauto kütusekuluga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 12:36 
Eemal
õlinina

Liitunud: 12 Apr 2007, 19:15
Postitusi: 420
Asukoht: tallinn
Skype Kasutaja: leigar
Mul deville on 4,1l motoga ja loe uuesti-kui ilmad lähevad jahedamaks siis kütusekulu tõuseb 18-21l 100-le linnas!
Ühes teises foorumis on saaga AMEERIKA autoteenindusega kirjas!
Sveiitsis on seda autot torgitud st ajuplokk on millegipärast maha käinud!

See viga on alates aastast 2007.Kuna ta mul suveauto siis talviti seisab!

Reaalne läbisõit 107000km ja ma ei usu,et ta õre oleks ja õlivahetusest õlivahetuseni sisuliselt.
kallan natsa peale kah kuna üks tihend lekib!

_________________
ex-cadillac fleetwood

Vw Sharan 1.9td 97

http://www.defa.com
http.://www.hella.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 12:51 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
No kui sa nii kindel oled et aju on maha käinud ja köik halb sealt seest tuleb, siis telli aga uus vöimis?
Külmade ilmadega on mu auto 25l/sajale ka linnas vötnud, ja ma seda ebanormaalseks ei pea sest mootori soojenemisele kulub hoopis rohkem aega ja külmal reziimil töötamisel vötab mootor lihtsalt pole rohkem kütust.
Samuti on üldine töde ju kasvöi foorumitest loetunagi see et ainus tösiseltvöetav usa auto elektrik on siiski vaid antennimees, kes sulle muidugi millegipärast ei meeldi. Muidu oleksid ilmselt oma auto ammu juba ABsse viinud ja selle siis kätte saanud kui asi korras on. Selle üle et mujal autot korda ei saadud pole ilmselt imestada vaja.
Nagu näha siis sul on suurem probleem inimeste kui oma autoga läbisaamisega, ja ega suurt imestada pole, pea köiki su teemasid iseloomustab virin köikide töökodade ja asjade kallal.
Kui selle auto ülalpidamine sul üle jöu käib, müü siis kellegile kasvöi naljahinnaga maha, mötle kui palju närve sa säästad sellega(ja mitte vaid enda omasid), isegi kui hävid ostuhinnaga vörreldes kövasti.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 13:42 
Eemal
õlinina

Liitunud: 12 Apr 2007, 19:15
Postitusi: 420
Asukoht: tallinn
Skype Kasutaja: leigar
90Deville kirjutas:
No kui sa nii kindel oled et aju on maha käinud ja köik halb sealt seest tuleb, siis telli aga uus vöimis?
Külmade ilmadega on mu auto 25l/sajale ka linnas vötnud, ja ma seda ebanormaalseks ei pea sest mootori soojenemisele kulub hoopis rohkem aega ja külmal reziimil töötamisel vötab mootor lihtsalt pole rohkem kütust.
Samuti on üldine töde ju kasvöi foorumitest loetunagi see et ainus tösiseltvöetav usa auto elektrik on siiski vaid antennimees, kes sulle muidugi millegipärast ei meeldi. Muidu oleksid ilmselt oma auto ammu juba ABsse viinud ja selle siis kätte saanud kui asi korras on. Selle üle et mujal autot korda ei saadud pole ilmselt imestada vaja.
Nagu näha siis sul on suurem probleem inimeste kui oma autoga läbisaamisega, ja ega suurt imestada pole, pea köiki su teemasid iseloomustab virin köikide töökodade ja asjade kallal.
Kui selle auto ülalpidamine sul üle jöu käib, müü siis kellegile kasvöi naljahinnaga maha, mötle kui palju närve sa säästad sellega(ja mitte vaid enda omasid), isegi kui hävid ostuhinnaga vörreldes kövasti.



mida sa oma jutuga tõestada tahad :) -seda,et ma loll olen? aga miks!!!
Väidad,et mul probleem pigem inimste kui autodega-seni ma pole ainult AA töökojaga rahul!
Antennimehe vastu pole mul samuti midagi ja AB-st saan juppe hea hinnaga jne
Ja ma ei saa aru üldse,et milles on sinu probleem,et negatiivselt siin mölised kui asjdest endal aimu pole!
Ma olen küll rahulik inimene aga nüüd hakkan küll kurjaks saama kui mingit hülgemöla aetakse asjalikus foorumis

_________________
ex-cadillac fleetwood

Vw Sharan 1.9td 97

http://www.defa.com
http.://www.hella.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 14:02 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Attention ! The Virus has been Detected! Mis toimub mehed, tqhq viirus hakkab sisse tulema siia?

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 14:44 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Kas oleks ehk võimalus kas alatiseks või ajutiselt liitujalt sõnaõigus ( loe sõimuõigus) siin foorumis ära võtta???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 17:50 
Eemal
õlinina

Liitunud: 12 Apr 2007, 19:15
Postitusi: 420
Asukoht: tallinn
Skype Kasutaja: leigar
andres kirjutas:
Kas oleks ehk võimalus kas alatiseks või ajutiselt liitujalt sõnaõigus ( loe sõimuõigus) siin foorumis ära võtta???



Mis sul viga on?

_________________
ex-cadillac fleetwood

Vw Sharan 1.9td 97

http://www.defa.com
http.://www.hella.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 02 Apr 2010, 22:42 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
No aga sa imre lepi antennimehega kokku ja anna auto tema kätte. Vaatab, uurib ja äkki avastabki midagi. Ma kujutan ette et see on väga pikk projekt, see ebanormaalse kütusekulu avastamine. Aja seda asja "mitte-ametlikult" ja räägi temaga otse. Olen ise kokku puutunud selliste klientidega kes väidavad et kütusekulu on liiga suur ja 1 tunni või päevaga seda ei avasta, see nõuab pikemat aega. Usun et kui ta su auto ette võtab ja mõnda aega seda uurinud ja proovinud on siis ta ütleb sulle ka mis normaalne on või mitte. Meie diagnostik on vähemalt siiani nii asjasse süvenenud, võtab mitte-ametlikult auto näiteks nädalaks enda kätte ja siis selgub tõde ( mõnikord ka mitte ) ja raha võtab vaid reaalselt tehtud kasuliku töö eest. Ma ei tea muidugi antennimehe suhtumist kuid siiani on ta endast väga asjaliku ja abivalmi mulje jätnud.


Ma ei jaga muidu munnigi ja natuke purjakil olen ka :alko


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kas MaSu?
PostitusPostitatud: 03 Apr 2010, 01:40 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Sorry imre, asjal on mingid piirid kah - kuu aega bann.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9