Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 27 Apr 2024, 19:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 20 Juul 2009, 17:38 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 27 Aug 2008, 18:12
Postitusi: 3
Tere,

mul on selline mure, et mul oleks tarvis pulmasõidukit. Ilusat ja mugavat ehk siis Cadillac
ajaks asja kenasti ära.
Teemaga on nüüd ka üsna kiire, sest üritus oleks juba 5. august.. (tavainimesele sulaselge tööpäev).
Toimub pulm Tallinnas ning edasi Saku valda (Kasametsa), kokku oleks tarvis masinat umbes 2 tundi.
On kellelgi ehk midagi head pakkuda või teab soovitada kust küsida...

Eelarve on kitsas nagu tänapäeval ikka.
Kui masin on aus, siis on ka hinne aus, niisama ei soovigi midagi.

terv
Ahto


Viimati muutis Redneck, 20 Juul 2009, 22:56, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 20 Juul 2009, 21:27 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Ole hea, kirjuta ikka seda ka, et kas Valka, või Narva ja palju eelarve lubab autole kulutada, siis saad jub ka ehk mõned vastused.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 22 Juul 2009, 12:13 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 07 Mär 2009, 19:49
Postitusi: 3
JANTER kirjutas:
Tere,

mul on selline mure, et mul oleks tarvis pulmasõidukit. Ilusat ja mugavat ehk siis Cadillac
ajaks asja kenasti ära.
Teemaga on nüüd ka üsna kiire, sest üritus oleks juba 5. august.. (tavainimesele sulaselge tööpäev).
Toimub pulm Tallinnas ning edasi Saku valda (Kasametsa), kokku oleks tarvis masinat umbes 2 tundi.
On kellelgi ehk midagi head pakkuda või teab soovitada kust küsida...

Eelarve on kitsas nagu tänapäeval ikka.
Kui masin on aus, siis on ka hinne aus, niisama ei soovigi midagi.

terv
Ahto

tere,helista mulle 55533633 ja mul on olemas pulmaauto


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 11 Juun 2010, 15:11 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
17 juuli oleks vaja pulmamasinat. Marsruut on Tallinn - Saku, aega läheks ca. 2h ja üle 500.- tunni eest ei tahaks välja käia. On kellelgi midagi toredat välja pakkuda? Mulle pole erilisi soove edasi antud niiet saab vist tohutu pakkumiseralli järel ise liisku tõmmata ja välja valida :) Suhtlukskanaliks oleks vist parim variant meil: koit41@gmail.com või siis privaatsõnum.

Koit

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 11 Juun 2010, 15:28 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ma pakun, et 500 krooni eest tund saad takso võtta. :yup
löö nüüd kokku - auto pesu ja vahatamine seest/väljast, mingi tilk kütust, juhi aeg (k.a. puhastamine, kohale ja kojusõit jm.) - mis sellest 1000.- alle sjääb ja palju omanik juurde maksma peab?

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 11 Juun 2010, 15:33 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Kah õige. Ma olen rohkem nigu see va sõnumitooja, pole mõtet mind maha lasta :mrgreen: Enda poolt tegin palutud asja ära. Irw...praegu hakkasin alles süvenema aega, mulle jäi mulje, et 2h on 2000.-...aga tõepoolest, 1000.- ajab isegi taksojuhi naerma. Ärme ära kustuta, las vedeleb siin see asi.

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 11 Juun 2010, 16:22 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
eiei, arusaadav, polegi tahtnud sõnumitoojat maha lasta :mrgreen:
See lihtsalt asi, mida tellija ei arvesta pahatihti ja siis kurdab et küll need Caddymehed on ikka ahned.
Iseasi on oma klubilase pulm - selle teeks hoopis ilma ära, ma pakun...

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 11 Juun 2010, 22:11 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
No mul pole küll nüüd eriti sobiv pulmasõiduk kuid kunagi sai selline trikk tehtud :) . Tuttava tuttava kaudu telliti, noh et vähemalt on Cadillac :) . Minu tingimus oli selline, et bensiini maksavad kinni ja pärast peol söödavad ja joodavad ka, ning pakuvad öömaja. Saigi siis käidud. Paar-kolm tundi olin auto roolis, pärast istusin pidulauas, sõin-jõin, magasin peatäie välja ja siis käisin peigmehe sõpradega hommikul ( pigem lõuna ajal ) peaparandust toomas :mrgreen: . Igati tore kogemus oli, raha ei teeninud aga pidu oli vägev :alko


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 19:59 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Nov 2005, 01:07
Postitusi: 264
Asukoht: Tallinna Rajoonivalitsus ¦ NY
eks ta selline mitme otsaga asi on jah.
isegi teeks (ja on tehtud) nii toreduse raames. aga suvel on eraaeg väga arvel ja eriti nädalavahetustel.

eestis pulma auto soovijate kohta on olemas 2 inimestegruppi:
a) kes hindavad seda ja austavad, ning midagi selgitada on üleliigne.
b) teised, kes arvavad, et ah see ju "niisama" seisab neil. asi see siis ära pole teha.

mina pigem mina arvan, et see on väärtus nagu iga teinegi erilisem asi. kui on eelarve selle võimaluse kohta olemas siis pole ju küsimus see hankida. kui pole - siis on selle jaoks teised tooted ja võimalused. kusagil on ju piir. keegi ju samuti paneb välja oma raha, parimad palad, AJA, oskused, riided ja nendga kedagi heldelt teenindada ja alati olla röömus jne-jne.

samas paljudel kordadel siiski see suur entusiasm auto aus = hinne aus valem siiski päris reaalsusega kokku ei sobi ja kiputakse sajatama et oioi on nüüd täis söönud va caddyga.

ma tahaks ka pruudile paris hiltoni kihlasõrmust ja helikopteritega pulmakülalisi kohale tuua-aga kuna see pole vöimalik, siis ma ei hakka ajama taga eestit jalule ajama, et äkki kusagil on kellelgi üle niisama koptereid seismas ja kastiga kulda - mis tal see siis niisama ära pole teha vai sedasi.

raha pole vöimalik sellise teenusega enivei teenida. ütleme nii, et hea kui veerand kulusid saab tasa - ülejäänud kolmveerand tuleb ikka omast taskust tasuda, et võimalust kui sellist üldse pakkuda.

_________________
{ specialgarage.com ~ Life Is Just One Cadillac After Another }


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 20:17 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Nov 2005, 01:07
Postitusi: 264
Asukoht: Tallinna Rajoonivalitsus ¦ NY
ahjaa, eriti mõnus tähelepank on see, et viimase aja moeröögatus on juhita renti küsida cadillacidele vms vanatehnikale.
sellised telefonikõned on juba saamas tavaliseks.

et a la ma siis reedel võtaks ja tooks esmaspäeval tagasi...... :bonk ...... millele tavaliselt järgneb minupoolt küll telefonis pikk vaikusehetk mõtiskluseks.

_________________
{ specialgarage.com ~ Life Is Just One Cadillac After Another }


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 20:37 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1335
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
jaamakorraldaja kirjutas:
ahjaa, eriti mõnus tähelepank on see, et viimase aja moeröögatus on juhita renti küsida cadillacidele vms vanatehnikale.
sellised telefonikõned on juba saamas tavaliseks.

et a la ma siis reedel võtaks ja tooks esmaspäeval tagasi...... :bonk ...... millele tavaliselt järgneb minupoolt küll telefonis pikk vaikusehetk mõtiskluseks.


err. ma küsiks siis pruuti laenuks ilma juhita sry peiuta, et reede võtaks ja emaspäev tooks tagasi, aus kaup ju :devil

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 20:47 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
inimesed ei adu, et kui oled mingi 300+ kilo autosse matnud, siis ei kipu teda nagu kergel käel välja laenutama :yup

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 21:16 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Kui ma kunagi 64 lahtist cady müüsin, siis enamus könedest olidki pulmateemalised.
Paljud muidugi solvusid, kui ma soovitasin auto ära osta ja siis pulmatada palju jaksavad.
Ise seda tsirkust roolitaga kaasaelada ei tahaks mingil juhul, ja otse loomulikult ei anna ka mingile
suvalisele töllile proovimiseks, et kas saab hakkama vöinii.
Samas tegin erandi näiteks ühele kodanikule ABst, seeniorit kihutamises ja auto löhkumises nagu ei tulnud pähe kahtlustama hakata :) ehk siis mees käis, söitis ja tegi ning töi ka auto tervelt tagasi.
Rohelist on kah nillitud möned korrad, a olen rahulikult vahele jätnud. Üldiselt pole mina süüdi et inimesed peavad vajalikuks abielluda, oma viga rohkem.
Ehkki ka roheline on ühe pulmasöidu ikkagi teinud, loomulikult ilma minuta, roolis siis ilmselt roosteladustamise platsi suuromanik senior kollane :)

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 21:21 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Nov 2005, 01:07
Postitusi: 264
Asukoht: Tallinna Rajoonivalitsus ¦ NY
nuneh, ja kui siia juurde lisada tösiasi, et iga väljasöit garaazist on ju tegelikult vene rulett,
mis väljendub selles, et mingi ahv lihtsalt ei arva et civik on nii kiire küll, et tänaval jöuab ta enne 5x rida vahetada ja parkida selle tulemina cady kapoti sisse või pagasnikusse :kala . nojah. see on üks väga ull möte, aga see reaalsus mis kummitab igal miilil.

ja ongi kogu hooaeg rikutud. vöibolla mitu.

tänapäeva massin vöib kasvöi 2+milli maksta, a kui selle ca nädalaga korda saab siis pole ju muret ollagi.

_________________
{ specialgarage.com ~ Life Is Just One Cadillac After Another }


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PULMASÕIDUK!
PostitusPostitatud: 14 Juun 2010, 21:38 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 03 Nov 2005, 01:07
Postitusi: 264
Asukoht: Tallinna Rajoonivalitsus ¦ NY
pulmad on oma olemuselt ju ilusad asjad. löbusad. võiks ju vaid rõõm olla sekkuda. aga jah energiat vötavad nii et seda nägu. pärast oled laip ruudus.
ma isegi ei mäleta, et mitmest pulmitamisest on lauast/peost loobutud - lihtsalt inimvöimetel on piirid ja tahaks ruttu kusagile kukkuda puhkehetkele.
samas tõesti - alati on pöhjust kaastunde avalduseks ka pulmapaarile, et kudas nad ise selle kõik üle elavad - see on ikka ellujäämiskatsumus omaette.

eriti löbusad on pulmaliste (no pigem slaavi pulmade) eripärad, mis kohe panevad käsi kokku lööma:
- auto köigutamine hoogsalt seltskonna aktiivsemate poolt.
- shampuste avamisega ikka auto körval sedasi liialdama et kenaste köik sellega koos on.
- öhupallid. veel öhupalle.
- toredad lilleseaded, mis sisaldavad miskeid naelu või mudu aretusi.
- elu võimas tuututamine (5tunnisest sõidust ca 3h moodustub tagumiste autode pidev signaal)
- toredad kleebised + 10te meetrite kaupa linte autole või teab mis ornamente lisamaks autole seda tehasest puudu jäänud kaunidust.
- eriti peenete kontsade augustamine kusagile pörandakattesse.

oi saaks raamatu kokku kirjutada küll. a paljud asjad vist mälust pühitud - ju ei olnud soovi salvestada.

_________________
{ specialgarage.com ~ Life Is Just One Cadillac After Another }


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9