Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 23 Mai 2018, 19:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: USA 2017
PostitusPostitatud: 09 Mär 2017, 21:22 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Tundub, et igaaastane rutiin toimub ka seekord, kuigi pisut kahtlaseks asi kippus minema. Seega kui mingeid olulisi muudatusi ja üllatusi ei teki siis mõningate päevade pärast peaks lennumassinaga teistpoole maakera saama.
Esialgne päevakava näeb ette Washington DC, Atlantic City. Siis ehk West Virginia ning siis teadmata teid pidi Key Westi jõudmist.
Kui teekond lubab siis kuskilt pidi hiiliks ka Tale of the Dragoni peale aga kas 11miili pärast mitmesajamiilist ringi teha on mõttekas selgub koha peal.

Stay tuned.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 14 Mär 2017, 16:54 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Päev 1. 13.03.17.

Omiku kell 7 ja 25 balti õhu lennuk viis meid Amsterdami. Enne seda oli TLLi aktiiv turvakontrollis tublid ja otsisid minu ja asjade küljest kahtlaste ainete jääke. Ei leidnud.
Shipoli lennujaama sildimajandus jätab soovida. Ei olnud plaanis lennujaamast väljuda aga sirgelt silte jälgides nii juhtus ja meie polnud ainukesed sest sama reha otsa astus veel nii mõnigi seltskond samast lennukist.
Nu igatahes väikese molutamise järel sai uuesti turvakontrolli rünnatud ja end nokia ussi ühe osana tunda sest rahvast seal järjekorras oli. Miski värk oli. Hollandi aktivistid sobrasid kotis kaamerat, mündikotti jänki sentidega ning lõpetasid samuti kahtlaste ainete testiga. Krt. Varem on olnud ainult 1 kord, ja nüüd 2x päevas. Veider. Ok edasi sai passitud kella ühest lendu DCsse.
Lennukis otsustasin lõdva randmega, et pole ammu läbustanud ning sokutasin pool topsi limonaadi mööda elamist laiali laotada. Hiljem, sain jällegi katkise topsi ning see laotas end ise laiali. Seekord läks paremini, et mind tabas ainult väike osa sellest.

Lennuk väljus hilinemisega sest alguses oodati mingei pesakondi, kes kuidagi lennukini ei jõudnud ning siis seikles kapten oma 20 min lennuradade vahel enne kui õige raja leidis. Nu igatahes miski 20 mintsase hilinemisega olid rattad maas DCs.
IAD lennujaam saab kiita. Passikontroll läks ülikiirelt s.t. kiiremini kui kuskil varem küllaga pagas molutas nii et total taim jäi frisco tasemele ehk alla tunni.
Alamo autorendis oli bronnitud Fjord escape (kuga) taoline pargimaastur. Tegelane leti taga juhatas mind autovalikuni kus oli valida 2x jeebuse pisemad asjad nagu compass, üks pickup miski chevi ja rüüsler pacifica. Võtsin selle viimase. Size does matter oli asja nimi.
Edasi oli mõnus molutamine sest ca 15 miili läbimiseks läks pea tund ja kuigi lund veel ei tulnud olid sahad igal pool valmis. Ehk auto ootab lund mitte nagu eestis kus lumi jõuab juba sulada kui auto sahatama jõuab.
Vaadake uudiseid palju DC piirkonnas kuskil midagi maha sadas kuid hommikul oleks kirka parim vahend auto lume alt kättesaamiseks. 3-5cm jääkoorikut autol ei tõotanud hääd aga läbi närisin ning lõppekssai väike proovisõit tehtud. Kannaatas lobjakas liikuda küll.
See ilm tegi parandused. Tühistasin AC bronni ja homme paneme lõunasse ehk Atlanta poole minema. Praegu kõlgutame jalga ja läheme otsime mõne malli tänaseks päevaks sest paljud asutused suletud jne.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 14 Mär 2017, 20:16 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5214
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Ära siis väikest kokkusaamist J. Danielsiga unusta :)

_________________
Peaministri nõunik kinnitab, et ministrid on väga mures ja töötavad kogu aeg selle nimel, et rahvast oleks rohkem


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 14 Mär 2017, 22:30 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 20 Apr 2008, 15:59
Postitusi: 152
Ilmselt oled DC risti ja põiki läbi käinud, aga kui Air and Space Museum'is käind veel pole, siis soovitan.

Ise olin seal kõige palavamal ajal üldse, ja sai avastus tehtud, et kesklinnas on õlut maruraske leida :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 15 Mär 2017, 04:20 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
DC oli täna vilksamisi. Ei hakanud eriti ligi tikkuma selle lägaga, kuigi teed olid pealelõunasel aal juba puhtad aga selleks ajaaks ise üsna kaugel keskusest. Õhumuuseum oli küll plaanis aga eks kunagi jõuab kui ilmaga paremini veab.
Jänkid võtsid telekass soovitatud kodusistummist tõsiselt ja paljud ärid kinni ning ühiskondlikud asutused samuti. Liiklus elavnes ka kuskil peale kolme kui ilm suht ilus oli. Praeguseks momendiks iga õues viibitud sekund nõuaks vastukaaluks paar nädalat aplmi all vedelemist. Igatahes asi selge, homme omiku on auto nina ainult lõunasse suunatud.

Esimene päev on rüüslerist hää mulje, ainuke ikaldus on see start stop süsteem, mis närvidele käib aga ega mul sellega kogemusi pole olnud kah . Näppisin ajaviiteks kõik menüüd läbi ja see tänapäeva auto on vist hullem kui omaaegne reis kuule.

Aga eesti teehooldajad tuleks saata küll jänkistani õppustele, kuidas lahinguks valmis olla ning see lahing ka edukalt läbida. Tundub, et see permanentne seisund Tali tuli ootamatult on kätteõpitud lolluse-laiskuse vabandus ja ei miskit muud. Peamine, et kogu rasketehnika oli valmis, sest rahvas rääkis kellaajaliselt, millalläbuks läheb (eesti ilmateade ajab aga tinglikus kõneviisis umbluud ainult), kui üritus hakkas siis autopark kohe tegutses, tegelt isegi enne lasti juba soolaveskid käiku kui preventatiivne tegevus. Hiljem oli rasketehnikal abiks kergemad tegelased ehk igast F-fordid, ramid ja muud pickupid, millede kastid liivakotte täis ja taga puistur või üldse väike puistur kast installeeritud ning sahad kõigil ees. Sellega seoses lahenes müsteerium, miks fil ides alati teed pihtad on kuigi sadu just äsja lõppenud onq.

Btw. Kui omiku läbustel teedel proovisõitu sooritasin jõlkusin ühe saha taga, mille roolis oli miski vanakooli habemikk. Sahatas hoolega, isegi nii hoolega, et pühkis ühe :n rattaseljast kummuli.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 26 Mär 2017, 07:31 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Sel aastal on läinud asjad hoopis teisiti kui plaanitud. See krdi rõve ilm äratas hiljutise haigusevimma uuesti ellu.
Ok. 2 päeva DCs ilma suurema sebimiseta ning edasi lõunasse.
Saatuse tahtel sai suht suvaliselt Atlanta poole veerema hakatud mis suuremal või vähemal määral I86t pidi läände. Ei tule meelde, aga seekord sai päris mitmel pool näha suuri või ülisuuri konföderatsiooni lippe lehvimas. Algul Virginia piirides ja hiljem ka Tennessees.
Enne kui I86 kohtus I81ga tuli tahtmine ühele mägiteele veereda ja mööda seda lõunasse kulgema hakata siis ei õnnestunud. Tõkked ees ehk teisiti öeldes tee kinni. Nu mis siis ikka.zz
Btw. Ega DCs nüüd mingi eriline lumi maha ka ei tulnud ja juba üsna pea olid ainult lume jäägid maas. Samas rõve külm tuul oli ikkagi.
See põhiline laks hakkas DCst põhja poolt jä NYCist lääne põlt ning läkks diagonaalis New Englandi poole. Miski 60 km NYCist läänes oli 30+cm saagiks ja selliseid kohti üle 400ja.
Aa, rüüsleril all täitsa tehasest alla topitud yokohama suvekad, kuid rüüsleri all olles võis arvata, et tegu täitsa ms rehviga sest plögas testituna ei saanud millegi üle nuriseda.
Üleüldse on patsiifika mõnus kulgemise auto. Suur, astub vajadusel nobedasti edasi, kuigi siis pisut lärmakalt aga muidu igati vinks vonks tore mahtuniversaal kuhu kõik asjad võib suvaliselt sisse loopida kartmata, et midagi ära ei mahu.
Kuskil lambikohas sai peatus tehtud kus ka mingi automuuseum juhtus olevat. Ca30 autot kenasti rivis, üks ägedam kui teine. Kahtlus tekkis ühe käkiläki suhtes mis justkui Elvise viimane ost oli. Ju minu juhmus keeldus seda infot õigeks pidamast. Eks kunagi piltide pealt võite ise otsustada.
Lisaks oli sela miski antiigipoeke, kus tahtmise korral'olekx oktoobrilaste ja pioneeride sümboolikat xaanud.
Õhtuks olime kuskil TN piirialadel.
Järgmisel päeval sebisime end endasi kui silma jäi ühe outleti reklaam. Nu oli vaja siis sinna ronida. Oligi, sest koht nimega Sevierville, TN sisaldas musklite muuseumi. Naine outletis ja mina muuseumis. Nimi siis Floyd Carret's muscle car museum. Nu igast toredusi oli sääl lisaks siis 97 Vanishing Point remake filmi 2 Challengeri 5st.
Isu täis vaadatud ja pisike tiir outletis sai sööma mindud kohalikku The Diner'isse. Juhtumisi oli kas iludust parajasti fotosessioonil seal, milledest 1 oli omankuga seotud. Taat tuli hiljem meite laua juurde juttu puhuma. Btw. Menüüs ol eraldi Cadillac burgerid, milledest valisin Sedan Deville. Kupeed neil pakkuda ei olnud.
Olles juba päevasest graafikust tundi paar maas sai siiski otsustatud Tale of the Dragon läbi sõita. Jama oli see, et olin hotelli Atlantas ära bronninud ja see midagii hääd ei tõotanud, sest polnud erilist aimu milliseid külateid mööda sinna lõpuks jõuab.
Seega, sai varsti rataste alla võetud US129 TN ja NC vaheline osa. Tegelt NC osa tuli päris pikalt samas draakon on suuresti TN piirides.
NC rahvas kutsub seda siis Damn road to Tennessee'ks, mida siis peaks mõnusa lõuna murrakuga ütlema. Enne draakonit oli juba lahtiharjutamiseks piisavalt kohti, samuti hoiatused, et pikemad kärud tõmmake kuhugi mujale. Nu netikirjeldus siis selline, et 11 miili ja 300+kurvi. Tsiklimeeste lemmik ja ka dangerous road in the us silt küljes. Pakun et juutjuubist leiab videosid, samas ka endal'pardakaamera tiksus. Aga sellise vanniga sõites seal midagi erilit ei loo kah. Lühidalt, võimlemis oli rohkem kui küll. Hasart ja adrekas lendas üles, paljud kurvid olid nähtavad küljeaknast ja krt suisel aal tsiklimeestega koos ei tahaks seal olla. Piisas mitmest hasartsest vastutulijast end seierid punases oleksid. Miski kolorado koll lendas samas suunas oma subaruga endal õlileke selline, et auto kohapeal seistes suitses. Aga teise otsa jõudes otsustas kohe algusesse tagasi minna. NC poolses otsas tegin peatuse, ja siis hämadumise piiril'olles hakksaid igas tegelased kogunema.Algselt üks paar teravamaid japse ja siis üks kolmik pisut hiljem. Kui edasi kulgesime, siis tuli päris mitmeid punte vastu, mille autopark oli ilmselt ja üheseltmõistetava suunitlusega.
Küll aga sõitis sel teel palju naisterahvaid, kes ilmselt kohalikud. Tea kas mehed end seal draakonisabal end kuidagi võimetuks polnd sõitnud.
Sealt edasi läks siis jätkuvalt 129 tee, arvasin, et draakoniga kõik aga kui aeg pimeduse kaasa tõi siis tundus, et ringiga sabal tagasi , või on need miskid saba jäänused vedelemas. Ühesõnaga kiirus poln just eriti suur aga'om 100-150km oli vingerdamist rohkem kui tahtsin. Kuigi üsna pea peale draakonit olj igati mõistlik kiirelt liikumise tee olemas.
Oli kuis oli aga lõppeks me Atlantas maandusime.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 26 Mär 2017, 08:18 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5214
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
kupee burger oleks ilmselgelt alamõõduline mikimaa skaalas :)

_________________
Peaministri nõunik kinnitab, et ministrid on väga mures ja töötavad kogu aeg selle nimel, et rahvast oleks rohkem


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 29 Mär 2017, 07:34 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Sai siis Atlantas hotelli regatud aga tuppa jõudes oli pisike üllatus sets keegi elas sees või vähemalt koristajatädi polnud sinna jõudnud. Igatahes saime järgmiseks sviidi koos hunniku veepudelite ja chipsidega. Polnudki varem resideerunud toas, kus vann tuppa installeeritud oleks. Sai siis sellele kohale oma elus kah linnuke tehtud. Kuna päeval kokku korjatud batsillid tegid oma tööd siis naisele paranemiseks see tuba sobis.
Järgmisel päeval, sai kohalikke apteeke külastatud ja igast asju kokku lapatud tervenemise tarbeks. Aga noh uudisistes saime teada, miskist kahtlasest gripist, mis atlanta kandis liigub, nii et kohe "parem" hakkas sellest.
Ma siiski läksin linnatuurile, mis siis koosnes valeuudiste peakontori CNN külastamisest. Asus teine kohe kesklinnas olümpiapargi kõrval. Kui jätta välja see poliitiline pullifekaal, millega nad ohtrasti tuntust kogunud siis oli üritus üsna põnev, just tehnilise poole'pealt. Ses mõttes soovitan seda ekskursiooni küll, samas kanalit vaadata ja sealt uudiseid hankida jäägu iga ühe enda otsustada. Eks ta rohkem selline nõukaaegset ajakirjandust meenuta ja ega üks käibele tulnud nimedest Communist news network asjata pole antud.
See tehtud, sai jalutatud World of Coca Cola nimelisse asutusse. See oli igati asjalik üritus. Anti cocat ja muud firma toodangut proovida. Alustuseks miski sissejuhatus ja siis vabalt valitud kotades kolada. Väidetavalt olla see tähtis retsept nüüd kõnealuse maja suures rauast kapis, mida näidati. Samuti sai miskit 3D filmi vaadatud, igast retrovidinaid ja villimiseliini töötavat näidist uuritud. Lõppeks oli saal, 'us coca toodang vastavalt maailmajaole presenteeritud ning proovimiseks olemas. Parim asi oli Beverly, mis Itaalias saada. Enamus tegi seda juues koledaid nägusid aga kui kõik asjad on magusad siis see mõrkjas vedelik mõjus enamusele halvavalt. Mulle sobis. Btw. Kui netis olete näinud seda pilti kus väidetakse , et kokas rohkem suhkurt kui purki mahub, siis see on BS kuubis, sest pildimiksijal puudub aruvutusoskus. Aga peamine, et koka kallal irisetakse aga pepsis on märksa enam suhkurt kui kokas. Eks uudistage silte järgmine kord kui pudel näpus.
See kah tehtud sai tagasi hotelli veeretud nin õhtul kohalikku fitnessruumi külastatud. Krt 3 kodanikku ruumis ja selline paks õhk, et vähe pole. Hiljem kui seltskond laiali läks sai konditsioneeri tööle panna sest eks jooksulindi tarvitajad olid selle välja lülitanud, sest see seade oli kohe lindi läheduses.
Btw. Lõppeks läks ilm soojaks. Kui hommilul oli veel sihke jahedamampoolsem olek siis õhtuks oli igati mõnus olla.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 29 Mär 2017, 07:54 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Järgmine hommik tundus tervislik seisund kaasal enam vähem ja sai liikuma hakatud.
Külastasime Margaret Mitchelli maja, kes siis teatavasti Tuulest viidud raamatu kokku kirjutanud. Tore häärber keset linna. Peamine et miskid japsid olid kah kohe hommikul kohal ja tahtsid meiid filmilindile jäädvustada. Nu ma siis lubasin end salvestada. Pisike japs suure kaameraga siis jälitas mind mööda maja. Tegu siis japside miski rahvusliku kanaliga ja nemad tegevat siis filmi Margaret'ist. Film pidavat valmis saama umbes paari aasta pärast. Andsin oma meili, et kui asineetris käinud ehksaadavad minu osatäitmist kajastava lõigu kohta miski lingi. Nemad andsid vastutasuk paar pastakat.
Edasi panime punuma ja poole päeva peal jäime pidama Tiftoni nimelisse linnakesse, sest kahtlane haigus ründas taas ja mitte vähe. Seelinnake sai paari järgmise päeva jooksul üsna koduseks. Õnneks oli sel'ka tulemus, tea kas toimus loomulik paranemine või kogu see ravimihulk, mida sai kokku kraabitud mõjus kuidagi. Igatahes teatavate kaubaartiklitega siinsel turul olen üsna kursis nüüd.
Lisaks kõndisin raja sisse kohalikku Starbucksi, kus pea püsikundeks sain. Lahe on ületada suuremat ristmikku, kus jalakäija ka inime on aga kõnniteid sinna ei vii. Foori juures tükike betooni ja nupp mida vajutada, et oma soov selgemaks teha.

Millalgi viskan FB lingid piltidega.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 02 Apr 2017, 19:39 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Kuniks järgmise lugulaulu kriban siis mõned lingid juutjuubi.

Mis asi on see Tale of the Dragon.

Hoolimata keeldudest/hoiatustest mõni idioot proovib siiski 18-wheelersiga seda läbida.TsikligaKOhaliku raadio levilugusid kah. Pole country eriline fänn aga seal pool lompi sobib see krdi hästi kuulamiseks.


_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 03 Apr 2017, 16:46 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Lõppeks läks ilm juba soojaks nagu peab sest Tiftonis redutamise järel jõudsime Orlandosse. Esialgu panin öömaja üheks päevaks kinni, et näha mis edasi saab. Edasi sai see, et istusime ka 3 järgmist päeva Orlandos. Võtsime I-Drive ehk International Drive ääres Avanti nimelise öömaja, lebotasime päikese käes ja kolasime niismaa ringi. Kui Kellegil tahtmist Orlandosse minna siis see kant sobib majutumiseks täitsa hästi, sest enam vähem kõik käe jala juures s.h. kõikvõimalikud pargid nagu Universal, Sea World, samuti pole kaugel ka Disney pargid. Ka igast Outletid nii ühel kui teisel pool I-drive on olemas. Kuna kaasa veel ei tahtnud väga ringi jõlkuda siis käisin ise sebimas mõningates ärides, mis jalgrattasõiduks sobivat inventari müütasid. Nagu ikka, õiglase hinna eest sai üht koma teist ka soetatud. Miski õhtu põikasin Universali tegemistesse.
Teadmiseks siis, et parkimise eest võetakse 20 kohaliku rubla, kui just peale 6te õhtul ei lähe, siis saab tasuta aga pargid -atraktsioonid suletakse kell 8, nii et järele jääb siis ainult City Walk, kus lõbustusasutusi ja söömakohti. See universal koosneb kahest pargist, üks siis Universal ja teine Island of Adventure, mis asuvad kõrvuti (City walk on nende vahel). Eks pisut pika hambaga läksin aga päris lõbus oli. Kuigi piletiraha osatakse hästi küsida on 95 % kõigist atraktsioonidest lisatasudeta. Ainult mingid spets showde eest küsitakse lisa, võibolla. Ehk kui korra sees siis võta kõike mida antakse. Sai siis Terminator, MiB, Potter, Mummy ja krt teab mida veel külastatud. Lõbus oli. Kui Potter andis päris korraliku 3D elamuse siis Mummy rollercoaster ajas hamba hirmsasti verele. See pimeduses ei tea kuhu kolistav vanker viskas adreka mõnusasti üles. Muidugi on kogu linnak temaatilist kola täis, Simpsonid, Eelpoolmainitud ettevõtmised, transfprmerid, Back to the future jne. Iga maja või ehitis on miskist filmist või multikast pärit. Simpsonite juures saab korralikke sõõrikuid ja burkse. Ameerikale kohaselt saad osta refill topsi ja siis päev otsa seda mullijookidega täita raha lisamata. Õllenautlejatele on õlle igal pool saadaval ning ka tubakalembidele omad nurgakesed olemas. Rahvast sitaks aga ka tegemist sitaks. Igatahes aeg läks kiiresti. Ah jaa temaatilist nänni on ka saadaval suurema või väiksema raha eest.
Peale 4ja päeva Orlandos, mis jällegi sai suht selgeks tiirutatud või vähemalt osa sellest, läksime Tampasse. Kus algselt kahe päeva asemel olime ikkagi kolm päeva. Oleks ka neljanda olnud kuid sama hotell oli siis fully booked ning ei hakanud hotelli vahetama siis. Kolasime seal niisama ringi ning läksime ka mehhiko lahe vett proovima. Päike muiduski seniidis, peaaegu, ning ca 4 tundi päikese käes olemist andis hiljem mitu päeva tunda, kuigi Orlandos sai krunt alla. Vesi oli tiba jahedam kui eeldasin aga see polnud eriline probleem. Lainet oleks võinud olla rohkem. Btw. Suundusime St. Pete nimelisse randa ja saime nn õigel ajal veel, sest ca 10 mintsa hiljem oli parkla autodest umbes. Miski raha tuli ka loovutada seal parkimise eest. Ehk soovitav autoaga mineku aeg on enne 10t. Peale seda läheb parkimisega jamaks. Samas terve rannik on randu täis, nii et vali ise kuhu lähed.
Kuskil sai veel õhtul kolistatud, ju kohalikke ärisid kammima. Vastikult hää ilm oli.
Ühel õhtul tuli pähe minna River Walki aga asi lõppes sellega, et parkisime end Tampa Bay Lightingu hokimeeskonna areeni parklasse kus juhtus olema üritus nimega Disney on Ice. Vaatama ei läinud aga see seltskond, kes sinan suundus oli ses mõttes huvitav, et kõik plikatirtsud olid end riietanud kui printsessid.
Kuskil läheduses käisime einestamas ja siis vaatasime niisama ringi. Ah ajaa, tegelt majutusime mitte Tampasse vaid St. Petersburgi. Nende külade vahel on siis miski 3 miili või rohkem pikk sild, ja õnnestus end sättida sinan sillale sedasi, et kuskil Tampa küle all oli miski laks ja kogu sild umbes, hiljem käis veel üks pauk ja ega need just kiiret liikumist üle silla soodustanud. Oma tund või rohkem võtts selle silla ületamine aega.
Oli vist pühapäev kui käisme veel Dali muuseumis ning kohalikus botaanikaaias. Viimases oli päris hää, sest päike andis oma parima sams selline puudevarjus kehaline aktiivsus oli päris talutav. Ei virise :).
Toidupoolist konsumeerisime downtownis, kus igast moosekante jagu üks lärmakam kui teine. Lisaks veel üks lähedalolev asutus, mille tümakas karjus eelmistega võidu. Korralik kakofoonia tavapärase tänavalärmi taustal.
Esmaspäeval panime Orlandosse tagasi.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: USA 2017
PostitusPostitatud: 23 Apr 2017, 18:46 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 16 Juun 2009, 13:32
Postitusi: 1281
Asukoht: Rakvere
Skype Kasutaja: sniffest
Kuniks viitsin kirjatüki lõpetada saab miskit pilta siit näha.

_________________
Cadillac Coupe Deville 79 dMarchand Edition
Do ya f*ckin' believe any of that sh!t?!?!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9