Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 29 Mär 2024, 17:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: Deville
PostitusPostitatud: 22 Juun 2013, 17:30 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Tere,

Ei osanud antud soovi kuskile mujale poetada, ehk on õige alateema. Nimelt mõned nädalad tagasi läks käest minema minu hobi/pühapäeva auto, siis nüüd valitseb selline tühjuse tunne. Varasemalt olen palju kokku puutunud Saksa ja Inglise rauaga ja olen olnud iseenesest rahul, siis tegelikult olen Ameeriklasi ammu vaadanud, kuid nendeni mingil põhjusel jõudnud pole. Meeli on köitnud koguaeg Fleetwood alates aastast 1993, kuid selle masina saamine eestist on pea võimatu ja esimest Ameeriklast kohe tellida ja hirmkalli hinna eest osta, tundub natuke arutu temp, sest ehk ei suhestugi Ameerikamaa toodanguga. Olen ka vaadanud erinevaid Busse, mõnega isegi juba sõitnud, kuid lukku pole veel midagi pannud. Ameeriklasega alustamiseks olen seadnud hetkel hinnapiiri u 2000€, otseselt pole tegu mingi suure summaga, kuid selle eest saab suhteliselt palju juba. Tulles tagasi Cadillaci juurde, siis 2000€ eest võiks ju alustuseks mingi isendi saada, näiteks Deville ?! üht-teist olen jõudnud uurida ka ja lugenud erinevaid foorumeid, kuid alati on kellelgi midagi lisada, seega pöördukski teie poole, et mida peaks peale kõrvale ja käele hästi töötava mootori ja viisaka välimuse, antud isendil tähelepanu pöörama ?

Silmapiirile on jäänud see masin http://www.auto24.ee/used/1436758 oskab sellest keegi midagi rääkida ? Nina on tal facelifti oma aga mingit muud infot ? Kindlasti on kellelgi ka mitte müügis olevaid isendeid, mida võib ka pakkuda !

Ette tänades

Raiko.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 09:36 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
No piltidelt näeb ju väga libe välja, päriselus ma pole seda kohanud. See hind tundub ka öiglane olema, kui köik on nii nagu jutt räägib.
Veidi vöiks ju spekuleerida esiotsa teemal, et see uuema kere nina on sinna tekkinud pärast vanema malli kokkupörget möne tahke objektiga....aga vöibolla ongi kellelgi lihtsalt palju vaba aega ja puudulik maitse olnud, et seda pookimist läbi viia.(täiesti subjektiivselt räägin, mulle meeldib vanem nina rohkem lihtsalt). Fakt on et tehasest see asi nii ei olnud.
Muidu on tegu tavalise komboga, lollikindel mootor ja mugav kulgemine, lihtne/odav remontida ja pidada.

2k eest vöin ka enda omast loobuda, aga ausaltöeldes pigem vöta see könealune isend :) mul nii libe pole, eriti seest, no ja väljast ka :)

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:21 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Ega seda vist ei saagi teada, mis selle esiotsaga tegelikult juhtus ja kui ta on ka korralikult nö taastatud, siis on ju hästi. Selge on see, et pre facelift nina ongi see, mis selle masina täiuslikult ilusaks teeb. Uue ninaga muutus auto kohe hulga näotumaks. Olles ise suur tumeda välistooni ja heleda salongi austaja, siis valge/valge on selline vaimselt julge samm minu puhul. Päeva lõpuks ikkagi oleneb ost hinna ja toote suhtest, sest eks masin peab veenma oma hea sõiduga samuti. Ütleme nii, et hetkel veel kuskile poole ei torma, kuid üldiselt loodan leiduvad Devilled läbi vaadata. Tehnilist poolt ei pea siis rohkem kartma, kui Inglise elukatel, kus Lucase elekter on tarbija parim sõber.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:24 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
kunagi uurisin. oli jah avarii ja taastatud oli vist AB-s. Ja seetõttu pidi nina tsiba teist toonii olema kui muu auto. Ja mingeid pisivigu vist oli veel, ei mäleta enam. Aga jah, selle raha eest autot küll.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:32 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Põhjusmõtteliselt siis ei peaks antud isendit pelgama ? Muid asju, millele pöörata tähelepanu, mõned tüüpilised murekohad, probleemid ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:40 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
Karta vast poleks vaja jah.
Mis seal ikka - vaata et kõik elektriga seotu toimiks, kaasa arvatud tagaamordindus (kompressor võiks süüte sisse lülides mingiks hetkeks käivituda), kliimandus samuti ja siis ikka see kõige tavalisem - veermiku kolinad, mootori töö ühtlus, kast võiks ilusti ja peaaegu märkamatult käike vahetada. Ega muud nagu väga polegi.
Jah, veakoodid vaata ka üle ikka - need ütlevad kõik mis vaja:
viewtopic.php?f=13&t=160

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:45 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Veakoode on alati hea teada, kuid autol, millega kokkupuude eelnevalt absoluutselt puudub, oleks suht ulme vist hakata seal nuppude ja süütega mängima, kuniks asi ehk isegi õnnestuks. Ma eeldan, et veakoode ta viskab ise ette, kui süüde sisse panna ? nagu iga normaalne auto. Varuosadega on kuidas ? saadavus, hinnad, paigaldus ja ka muidu ütleme auto hooldus ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 11:51 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
ei viska, ise pead uurima. pole seal keerulist midagi. kaks nuppu suudad ikka alla vajutada :)
Kõike on saada varuosandusest, ei midagi defkat. AB on hea firma...

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 12:01 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Võiks ju suuta.....eksole :)

Mis seal siis ikka, pühade ajal inimest kiusama ei hakka aga järgmisel nädalal vaatan looma üle ja mine tea, ehk saab ka foorumisse uue masina juurde.

Raiko.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 12:11 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Omanik väidab olevat vahetanud õhkvedrustuse tavalise vedrustuse vastu. Pakutakse talle nö tavalist vedrustust või on tegemist mingi samodelkin lahendusega ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 12:21 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
vaata siin otsinguga ringi, ei viitsi kõike sulle uuesti hakata välja kirjutama. Kõigest on räägitud foorumis ja inf olemas.
Caddyl pole õhkvedrustus per se vaid tagaamortidel on õhukamber millega reguleeritakse auto kõrgust.
ju siis tavaamordid pandud. Õhkamordi paar on mikis alla 100 taala teema. Kui kompressor pees on, siis teine teema, selle parandamise kohta ka siin infi küll.

aga aitab, jaanipäevale. häid pühi!

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 12:40 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Ei peagi uuesti üle kirjutama ja üleüldse ei ole kohustuslik vastata küsijale....või on ? Otsinguga olen ma plaju asju juba otsinud ja leidnud, kuid otsingumootorid on aegade algusest paras jura ja sealt sobiliku info leidmine paras õnnemäng.

Häid pühi jah !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 13:32 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Ilmselt on vahetatud ka elektriga juhitavad esiamordid, need surevad vanadel autodel meie teedel minutitega ja asendatakse passiivsetega, suurt muutust ei märka ilmselt keegi, peale auto aju mis käsib sul ekraanil koguaeg ride controlli serviisida.
Minu autol ka kompressor ei tööta, aga pole ka vaja sest asendasin väsinud tagavedrud kunagi camaro esimestega mis toimivad superhästi.
Varuosade poolt on 94 ainuöige aasta, sest juba 95 muutus esisilla ehitus veidi ja stabikakondid hakkasid maksma idiootset hinda, täpselt ei mäleta aga umbes 20vs80 euri tk.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 16:46 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 22 Juun 2013, 16:19
Postitusi: 14
Hea teada taaskord, et 94 võiks olla selline hea aastakäik. Kas amordid on elektriga, õhuga või mitte millegagi juhitavad, see vast ei omagi tähtsust. kui ikka asi on lahendatud korrektselt, siis peaks sõidumõnu säilima. Siiani on autode puhul ikka häirinud veateated, kui ikka mingi asi hingele asu ei anna ja seda enam, et ise ei saa suurt midagi tehagi, siis kisub asi hapuks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: Deville
PostitusPostitatud: 23 Juun 2013, 17:29 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Amortidest tulenevad veakoodid saab eemaldada kui pistikutesse vastavad takistid lisada

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9