Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 27 Apr 2024, 18:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: O: Seville STS korralik !
PostitusPostitatud: 24 Mär 2011, 02:11 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Tervitus,

Olen siin uus tegelane ja ei tea kui palju siin neid liikumas on, aga küsiksin siiski :)
Kuna jäin just ühest pakutavast ilma, aga mõte ei taha sellega leppida, siis proovin siit kaudu.
Eelistatud oleks musta värvi,aga neid vist suht vähe saadaval ja lepin ka teistega.
Kõik mis küljes peaks ka töötama ja välimus loomulikult viisakas.
Ostusumma jätan praegu lahtiseks, kuigi taluvuspiir on teada ;)
Kuna praegune auto läheb reedel turule, siis pikalt otsida ei tahaks ja ajutine auto ei kannata kriitikat ega sõitmist :)
Pakkuge siia või e-mailile koos piltide ja hinnasooviga.

Ahjaa...mind on võimalik ka mõne teise mudeli usku pöörata :mrgreen:

erx444@hotmail.com
5299686
Tallinn


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28 Mär 2011, 21:31 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Kas julgeks osta ? :appi
Olen kuulnud vastakaid arvamusi 4,6 220kw ja 4,9 150 kw kohta,et kord võtab üks liialt palju bensiini ja siis jälle teine :roll:
Kas saan õigesti aru,et 4,6 on uuem,parem,tugevam,ökom - ja mitte ainult tugevam ?
Müüsin värskelt 5,9L jeepi ja pole mõtet rääkima hakata,et kui kütet ei jaksa osta siis blaa-blaa....tahan lihtsalt tõde teada :)
Terv,Ergo

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=4e63d0a10f3c8e726fc978c16c7bb886


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28 Mär 2011, 21:58 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
4,9 on vana hea pushrod mootor, vääne alates tühikäigust korralik
4,6 N* juba 2 nukaga pöördemootor kus max vääne istub kuskil pöörete kõrgemas pooles.
Mõlemal omad plussid, pole neist halb kumbki.

Hiiu autoputkast hoiaks mina eemale...ja veel kui vaadata neid mõnusaid türklase vaipu seal autos = :n

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 28 Mär 2011, 22:17 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Vaibad saab muidugi suure kaarega võssa visata :mrgreen: , mõtlesin ikka seda, kas üldse tasub sellist autot kiigata ?
Asi selles,et vajan kiiremas korras mingit sõidukit, mille hinnaklass ongi seal kuni 3,5 K , samas mida odavam seda parem.
Kuna olen harjunud suurte ja ilusatega, siis seekord jäi pilk peatuma seville´del, mis peaks olema küllalt mugav ja turvaline, et
sellega aastake-kaks ringi vurada. Saksa autosid ei taha rohkem, riisipüsse ei luba usk osta ja valikusse jääbli vaid usakas :)
Sealsel platsil on pigem suhtumisega probleeme, mitte kehvade autodega. Tuttavad on saanud sealt häid asju ja ei kurda.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 00:26 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Natuke raha juurde ja noobel Deville saadaval
Pilt

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 10:09 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Kuulutus jätab tiba kahtlase mulje :roll: Odomeetri näit on saladus ja küttekuluga kiputakse vassima.
Varjad ühte, siis kindlasti ka teist-kolmandat jne. :)
Eelistaksin pisut "sportlikumat" autot.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 10:15 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
mis ta ikka niiväga vassib - 13 l korras 4,9 motol on linnas soojal ajal täiesti reaalne kulu, maantee oma samuti.
Ja kilometraazi pole mõtet osta, asi ikka auto seisukorras kinni.
DeVille suur pluss on õige Cadillaci tagatuli, mitte Lada oma nagu STS´l. Minu isiklik arvamus selline ;)

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 11:29 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Ei vassi seal jah keegi miskit, lihtsalt parem näeb välja ja tagaistmel ning pagasiruumis on rohkem ruumi. Ning nagu Ain juba mainis - läbisõiduostmisel sügavam mõte puudub. Eestis enamus välismaalt toodud müügipille pole maagilise 150 000 km piiri veel näinud :haha

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 11:33 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Minu DeVille on sõitnud 300 000 mis iganes tuhat ja V8 nurrb või müdiseb, oleneb kuidas vaja väga mahedalt ikka veel. Maadlen hetkel lühisest tingitud veaga, kuid selline asi võib juhtuda ka 60 000 läbisõiduga autol. Selles suhtes ongi nutune, et tahetakse osta aasta arvu või odomeetri näitu. Elustiil nõuab aeg-ajalt möönduste tegemist.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 13:01 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Ma ei öelnud,et ostan aastaarvu või läbisõitu ! Mainisin,et seda lihtsalt varjatakse ja kui varjad ühte, siis võib juhtuda ,et teed seda ka teiste asjadega mis oleks olulisemad näitajad.
Käisin just ükspäev Tartus ühte masinat vaatama, mis kohapeal osutus täielikuks saastaks, aga müüja jutt oli "lill".Mul on rahaga targematki teha, kui tühjadele sõitudele kulutada :gunman
seepärast olengi nüüd veidi ettevaatlikum.

Veel seda ka,et ma pole kunagi üheski cadys istunud, rääkimata sellega sõitmisest.
Hakkan alles proovima ja eks näis, kas ka meeldima hakkavad :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 15:52 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Piilu ikka DeVille poole jah. Tüki pehmem kui STS ja väljanägemine on ka Cadillacilik rohkem. Mitte, et STSil midagi viga oleks, aga nigu Ain mainis, siis tagatuli on see õige neil va DeVilledel. Mul on kogemus mõlema motoga, nii 4,9L kui 4,6L ja kummalgi ei leia midagi, mida ette heita. Tuleb mõistusega hooldusi teha ja funkavad väga kenasti. Küll aga on veermiku juppide hinnad kordades väiksemad neljakomaüheksasel. Küttekulu on üsna samasse auku, ma ütleks isegi, et maanteel on see vana pushrod ökom, kui Northstar. Kompuutri järgi vähemalt. Ja kaks asja veel, mis minu arvates DeVillel STSist ägedam on: pikk esiiste ja käigukang on õiges kohas :)

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 16:02 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Ma usun teid ja usun ka deville headusesse, aga ma ei hakka üle oma varju hetkel hüppama.
Viidatud Deville maksab sama palju,kui mul hetkel raha üldse kokku ja nii ei saa rallit sõita, kui isegi bensiiniraha järgi ei jää :D
Alati saab mõelda,et natuke juurde ja siis veel natuke, kuni jõuame mitmendale levelile ja minu jaoks ebasoodsa tehinguni.
Täna 6K € maksev auto on aasta-kahe pärast 3K ja sel ajal kipun neid juba vahetama.
Samas selline 2,5-3,5 K maksev auto hoiab oma hinda juba pisut paremini (tasuta ikka ei jagata ju) ja siis lootus väiksema hävinguga
müük saavutada :)
Auto on tarbeese, millesse tuleb suhtuda austusega ja lugupidamisega, aga kindlasti ei pea tema jaoks orjama :P


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 16:10 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Kah õige. Oleks Sa natukene aega tagasi sama otsimisega lagedale tulnud, siis ma läksin korraks hulluks ja panin enda ´94 aasta DeVille 2,5k müüki, õhtul võtsin maha. Mõistus tuli koju tagasi. Asi ise on väga eeskujulikus korras ;) Enam ei müü, müüsin hoopis teise maha :mrgreen:

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 17:09 
Eemal
krooniline mölapidamatus

Liitunud: 04 Mär 2008, 17:19
Postitusi: 1200
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: reinbiker
Ehk viitaksid siin ka, et milliste auto(de) kohta valetati, jääb tesitel tühisõit ära, või teavad, millega arvestada, kui ostma lähevad.

_________________
http://reinufoto.wordpress.com/, http://pilt.delfi.ee/user/Reinz/


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 29 Mär 2011, 17:11 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Mär 2011, 02:15
Postitusi: 13
Tegemist ei olnud cady-ga vaid GMC safari bussiga, seega ei tohiks siinsele rahvale muret tekitada :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 33 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 112 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9