Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Apr 2024, 11:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 234 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 26 Okt 2007, 22:17 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
see ülearune surve on üle 16 psi. Ehk siis süsteemis on nii palju survet igal juhul sees. Ja sellest piisab (koos kuumenemisel tekkiva paisumisega) et eriti ükski möginas/liim lapitud kohta plastil kinni ei pea. Jahutuskärjega, mis alumiiniumist, on teine lugu - seda saab lappida.
Saan aru, et sa kardad katkise plokikaane tihendi tõttu survet jahutussüsteemis. Ma ei tea, kas meil on olemas vastavad võimalused, aga mikis näiteks on komplektid, millega saab kontrollida väljalaskegaaside olemasolu jahutusvedelikus - sellised rasedustestrite moodi asjad.
Samuti on töökodades võimalik miskise aparaadiga seda kontrollida. Aga kas meil saab, ei tea.
Kõige lihtsam - osta poest uus kork ja pane ta peale - seda võiks igaks juhuks iga mees teha, kel auto suht segase minevikuga või värskelt ostetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 08:32 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
TopParts`st on kork tellitud, sest kohapeal ei olnud. Termostaadi sain reedel kätte aga kork pidi alles järgmine nädal tulema. Siis lähebki uus peale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 10:24 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
Nüüd kahest kohast veel uuritud radikat. Homme saan teada kas eldoradol radikas alles (pidi sama radikas olema mis STS`l). Ja Tallinnas pärnu mnt`l kusagil forelli püügi lähedal pidi ühel tüübil ka igast radikaid olema, et äkki on seal midagi. (`98 STS oma pidi olema läinud)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 13:02 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
Imelik lugu selle radikaga - Panin nüüd radika peale, jahutusvedelik sisse ja käima kohapeal, kuni 102 C oli kõik ilus seejärel hakkas tilkuma. Võtsin ja läksin sõitma, et kas teepeal jahutab maha - jahutas, tulin tagasi ja vaatan enam ei tilgu. Ok järelikult tuli niipalju välja et seepärast. Lasin edasi käia kuni 106C siis läks vent tööle ja jahutas 99C maha ja ikka ei tilkunud. Lasin korra veel 106C ja jällegi jahutas maha, aint korra 102C juures tuli paar tilka ja kõik. Igatahes peaks temaga kannatama mõned päevad tööl käia ja kohe kui leian võimaluse uuema radika jaoks siis läheb uus ikkagi peale, kuigi enam nagu ei lekkinud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 13:14 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
mina sinu asemel ikka vahetaks ära - vaevalt sulle meeldiks, kui mingil pikal sõidul keset ööd täiega peesse läheb ja teele jätab.
See pole koht, kust kokku hoida.
Lepi teadmisega, et auto vajab remontimist ja kokku hoida selle pealt ei saa. :nono


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 13:25 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
Aga ma ju ütlesingi et vahetan aga lihtsalt mõne päeva käin sellega tööl ära, muud midagi. Tööle on ka 7km ainult nii et pole ka pikk maa sõita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 19:58 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Ma nüüd vabandan juba ette köigi ees(no et keegi seda jälle isiklikult ei vötaks),a mulle millegipärast tundub et 90% selle foorumi Stsi omanikest maadleb ikka selle ülesurve/plokikaane probla käes.
Kas see tähendab,et siia tuuakse ainult peetis autosid,vöi asi on ikkagi selles palju kiidetud/laidetud n*?


Olen lugenud Aini jutte n* probladest,a mulle ikkagi jääb mulje et et sellest pajast peaks eemale hoidma.Mina isiklikult kardan kogu aeg keevat mootorit ja ei ole eriti vaimustatud mingite imeproblade lahendamisest.
Skeptikutele,olen ise n* söitnud,tean mida see tähendab(heas möttes)
See ei ole ju normaalne,et nii palju jama sellega kogu aeg on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 20:09 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
Mina selle peale ei solvugi. Olgu mis on aga korda ja sõitma tahaks ikkagi hakata :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 27 Okt 2007, 21:25 
Eemal
aktivist

Liitunud: 07 Nov 2006, 00:39
Postitusi: 158
Asukoht: Tallinn
Noh eks meile tuuakse jah odavamaid STS ja ostetakse ning müüakse ka need odavamad ikka selleks et peetis on.Ise ostsin aatsa tagasi 95a STSi kus turuhind oli enam vähem seal 50-60 tuhhi vahel.Aga soetasin TQHQ foorumi kaudu 74 tuhhiga,ning siiani siga rahul,ainult bensiini ja õli,vahepeal oli üks rihmaprobleem ja ka süütepoolid sai vahetatud.Siiamaani ainuke masin millega võib sõita nii et pole probleemi mis ma järgmiseks ära pean vahetama.Ning igakord kui rooli istun siis ikka naudin kui mugav üks asi võib olla.


PS:Aini kunagine ütlus "maailmas on miljoneid northstar mootoreid,vaevalt et need kõik nüüd 150 tuhhi pealt plokikaanetihendi vahetuses käivad" niiet arvan ka et viga on pelgalt selles,et selle autoga kiputakse ainult sõitma,ning mitte hoolduse peale mõtlema,mis aga sellele masinale paraku ei meeldi.Mingi sierraga vöid ju ühe õliga sõita ka 60 tuhat ei juhtu ka miskit,pole vaja vahetada jahutusvedelikku ega miskit.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 28 Okt 2007, 14:40 
Eemal
õlinina
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Mai 2006, 18:37
Postitusi: 557
Asukoht: Tallinn
tegelt ei kesta Sierra kah igavesti, kui korralikult õli ei vaheta.
Samas on tõsi see, et neegrid tõesti ei hoolda oma autosi sealpool lompi.

_________________
ex Lexus, ex Taurus, ex Sable, ex Fleetwood, ex Porsche, ex 2x Lexus LS430
Current:
LS400, Infiniti QX70, GT86, Lepo :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 28 Okt 2007, 22:42 
Eemal
vaikne vend
Kasutaja avatar

Liitunud: 22 Okt 2007, 21:35
Postitusi: 12
Asukoht: Tallinn
Ei hakka igaks juhuks uut teemat tegema aga mul on ka väike mure oma värskelt omandatud sevillega.

Nimelt on nüüdseks juba kaks korda masin sõidu pealt välja surnud.

Esimesel korral ei osanud asjast suurt numbrit teha. Pidurdamise pealt muutusid pidur ja rool kuidagi raskeks ja vaatasin et ohoh masin suri välja.. lükkasin käigukangi pargi peale, käivitasin ja sõitsin edasi. Varsti enam ei mäletanudki et midagi oleks olnud. AGA..

Teine kord juhtus täna ja olukord osutus "pisut" ekstreemsemaks. Nimelt oli roolis hoopis värskelt load saanud tütarlaps ja auto suri välja peateele vasakpööret sooritades. Kujutage ette tütarlapse üllatust kui muidu väikese näpuga keeratav rool enam ei allu kontrollile. Hea oli et teeperv seal liiga kitsas ei olnud ja õnnestus auto ainult poolenisti kraavi parkida. Ehmatas ikka päris korralikult! Mis oleks saanud siis kui perv oleks olnud järsk? või hoopis mõni korralik äärekivi? või oleks kiirus olnud suurem?

Igatahes ma jõudsin otsusele et see ei saa olla normaalne kui auto keset sõitmist välja sureb!! Siit ka küsimus. Oskab keegi aimata milles viga võib olla? või on kellelgi varem sarnast probleemi olnud?

Walar

_________________
SLS ´97


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 28 Okt 2007, 22:49 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
vaata kõigepealt veakoodid ja pane siia kirja - enne ei oska midagi rääkida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29 Okt 2007, 01:03 
Eemal
vaikne vend
Kasutaja avatar

Liitunud: 22 Okt 2007, 21:35
Postitusi: 12
Asukoht: Tallinn
veakoode oli üks:

P0135

_________________
SLS ´97


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29 Okt 2007, 01:29 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
see kood räägib ühe (ei mäleta hetkel,millise) lambda anduri kütte puudulikkusest ja ei puutu hetkel asjasse.
Ma pakuks, et puhasta ära EGR klapp ja vaata üle MAT anduri pistik - et kas on ilusti küljes ja kontaktid korras/puhtad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Nov 2007, 15:19 
Eemal
aktivist
Kasutaja avatar

Liitunud: 27 Sept 2007, 06:42
Postitusi: 105
Asukoht: Põltsamaa
Niih nüüd siis radikas toodud ja ootab peale panemist. Täna homme saab vast peale ka eks siis näeb kas seejärel kõik parem :P


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 234 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9