Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 22:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 2000 aasta STS spidoka jama
PostitusPostitatud: 27 Sept 2014, 16:40 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
Lugesin kilomeetri jagu mikimaa keeles foorumeid aga kuhugi ei jõudnud. Kui auto ostsin kodaniku mellicadi käest, siis spido jukerdas peale 90 km/h kiiruse saavutamist ja läks täitsa lolliks kuskil 110 juures ning suurematest kiirustest üldse ei räägigi, hüples ikka korralikult +/- 40km/h No pohhui, kannatasin ära selle, et ta püsikiiruse hoidiku kasutuskõlbmatuks tegi, väike reset ja restart ja töötas jälle 90 juures, väga ei häirinud. Nüüd lasin siis AB's mootorile kapremondi teha, kus vahetati peaaegu kõik jupid välja mootori juures ja lasin ka solenoidi ära vahetada kasti küljes ja VSS anduri ühe pauguga. Nüüd raibe hakkab jukerdama juba 70 juures, kus kõigutab 2 - 5 km/h +/- kuni 100'ni ja peale seda läheb asi aind hullemaks ehk kõikumine läheb järjest suuremaks ja suuremaks. On kellelgi ideid veel, mida seal välja vahetada? Lisaks oli see jama, et paneeli peal kõik tuled kustusid ehk display nagu teeks restarti, kütuseseier kukkus nulli, vahepeal kukkus arvama, et keeb üle, stabiilsuskontroll lendas horrorisse ja ei lubanud üle 140 sõita jne jne, kõik need jamad ilmneisd kas talvel või väga väga niiske ilmaga a'la kui 4 päeva jutti vihmatanud. Asja sain nüüd korda vist sellega, et vahetasin RIM'i ära, vähemalt pardaarvuti ei raporteeri enam mitte ühtegi viga, enne ikka mõni RIM kood seal vedeles. Jään ootama vihmaseid päevi. Aga spidoka probleem endiselt püsib. Karol pakkus mulle võimalust, et annab korraks enda caddi näidikuteploki, et vaadata, kas see on äkki vigane. Mul sellesse usku väga pole, proovida ju võib aga kas veel võib miski olla kutu? Mingi pistik kuskil väga oksüdeerunud? Massid käis AB aasta tagasi üle igatahes seoses selle näidikupaneeli "rebootidega"


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14 Okt 2014, 15:35 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
OBD2 lugeriga näitas kiirust madalamalt kui mul paneelil ehk õiget kiirust. Paneelil number 60, OBD2 kaudu öeldi 52. Kui kiirus kasvas 70 juurde, hakkas nii OBD2 kui ka paneeli kiirused kõikuma +/- ~10 Kas uus VSS võib vigane olla või peab otsast lõpuni juhtmed üle käima? Ma endiselt ei usu, et viga on paneelis endas.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14 Okt 2014, 17:23 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
minu teada saab aju kiiruse just VSS käest.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22 Apr 2015, 11:48 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
Kes mulle enda spidokat laenaks? :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22 Apr 2015, 12:06 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
vaheta VSS andur ära. Keegi ei garanteeri et see mis uus pandi, vigane pole.

mis IPC (Instrument Panel Cluster) ja IPM (Instrument Panel Module) koode näitab?

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22 Apr 2015, 14:39 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
VSS on vahetatud, OBD loeb ka õiget kiirust, spidokas näitab jama aind. Püsika lööb ka segi. AB vanub jumalakeeli, et ei ole viga ei kastis ega VSS's. Horroritest mäletan koodi, mis tähendas seda, et Sudden speed drop, mille peale lendab püsikas Disable staatusesse. Ma täpset koodi ei mäleta aga olukorda annab korrata iga ilmaga kui nii väga vaja ja muidu ei usu :D Auto on täitsa veavaba muidu, nii uskumatu kui see ka poleks :goink


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22 Apr 2015, 14:49 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
siis hakkagi sellest veakoodist pihta, ära ennusta.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 13 Juun 2015, 17:07 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
Aitas siis kogu juhtmeteekonna pistikute puhastus. Nüüd on kolm aastat kestnud "kannatus" seljataga :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9