Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 26 Apr 2024, 11:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Muusikamasina uuendus
PostitusPostitatud: 22 Juul 2013, 10:17 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 23 Juul 2012, 15:36
Postitusi: 23
Ei teadnudki nüid, kuhu alamrubriiki seda teemat teha aga mõtlesin, et jagan oma kasutajakogemust veidikene.

Tellisin endale isimple soundbyte jubina ebayst, koduleht on selline:

http://www.isimplesolutions.com/integra ... dByte.aspx

Ootasin siis siin üle kuu aja ja kohale ta jõudiski laupäeval. Eile hommikul kerge pohma kõrvale vaatasin siis enda STS'i käetoe sisse ja üritasin seda neetud haige suurusega polti mingi garaazist leitud e10 torx'ga lahti keerata, sest enda võtmekomplekti olin ma Tallinna jätnud aga ise olin vanemate juures. :bonk
Peale kahe poldi lahti kruvimist, tõstsin kogu kupatuse välja, ja võtsin ära juhtme CD Box tagant.

Selle SoundByte jublakaga on kaasas kolm erinevat juhet, ilusti markeeritud välismaises keeles ja kasutusjuhendis on öeldud, milline nendest kolmest peaks minema sinu GM masinale. Pohma oli mu IQ vist natukene madalamaks teinud, sest see kahe pesa paigaldamine oli nag stseen Idiocracy filmist aga lõpuks sain ikkagi hakkama. Dip Switch konfiguratsioon sai samuti loetud kaasas oleva raamatu tabelist.

Pildid: http://sdrv.ms/13wDm4D

Kasutajakogemusest:

Lükkasin külge sinna sõbra käest laenatud iPhone 3GS ning tükk aega üritasin lainele jõuda, kuidas seda kuradi iTunes kasutada. Kui see lõpuks selge oli, lükkasin lood telefoni ja haakisin ta selle imejubina külge nagu pildil näha.
Heli on puhas, väga puhas. Lugude vahetamisel on väike viivitus, mitte ei käi nii hetkeliselt, kui CD pealt.
Kõik nupud toimivad, nii maki peal, kui ka rooli peal olevad.
Alguses mängima saamine on natukene kukaltkratsima panev, sest makil pole ju nuppu play-pause. Samuti ei hakata koheselt mängima, kui makk sisse lülitada aga sellele leidsin lihtsa lahenduse: Vajutan fast Forward või Reverse nuppu ja asi vask. Track Forward või Track reverse nupp ei edasta igatahes signaali iPhonele, et hakka mängima.
Üks imelik käitumine tal siiski esines. Kui võtsin ära iphone küljest ja makk lülis välja ennast, siis tavaline CD sahtel hakkas tegema sellist häält nagu ta üritaks CD'd väljastada. Paar korda tegi nii, nüüd on vaikus majas.

Järmisena plaanis subwoofer ära vahetada, mis tegelt on olnud juba plaanis alates novembrist aga pole juhust sattunud.

CD box koos kahe CD kassetiga on nüüd mul ülearu... tahtjaid? :)

Minu imeloom on siis Cadillac STS 2001 aasta oma, eelnevalt kuulus mellicadi nimelisele tegelasele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Muusikamasina uuendus
PostitusPostitatud: 22 Juul 2013, 19:40 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Pole paha info. Ja muidugi teretulemast margipõhisesse keskkonda.

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9