Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 16:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 26 Sept 2014, 09:02 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 22 Sept 2014, 10:01
Postitusi: 6
Noo herra, ei sa ei öelnud et sa soovid restaureerida otsast lõpuni.
Sa ei öelnud et sa soovid et me võtaks kõik plekid omavahelt lahti ja puhastaks ära ja teeks kõik nö uueks.
Pildi ukse sisemusest oled sa ka pannud osavalt, selle koha mida mina pole puhastanud ja seda millest meil juttu polnud( restaureerimine ja uste lahti võtmine)
Mina saatsin sulle pildid ukse nurkade seisukorrast ja küsisin kas tahad nurgad vahetada või mida sa teha tahad, sina vastasid et nurgad vajavad vahetust. TEHTUD. Tee siis nüüd nurkadest seest ka pilti.

See uks ntx on teise mehe poolt( varasem värk) puhastatud seest, kuidas ta seda tegi, mina ei tea.

Sulle tehti selle raha eest siis :
esitiiva alumine nurk
aknaraamil kaks serva, seest väljast.
tagatiival keset kaart mädapesa välja
tagatiival pinniti suur mõlk välja mis oli sul seal 2cm pahtli all peidus olnud.
4 uksel 7 nurka.
uste kere ette rihtimine plus keerme pesade hoolikas üle lõikamine roostest puhtaks.
Kerel patjade paigaldus ja kinnitus raamile nende poltidega mis sa tõid.
kapoti ja pagasniku roostest puhastus halja plekini ja katmine epo ning raami värviga.
fenderite ja mingite pudinate roostekirme mahalihv ja katmine epoga. ning mustaga( ma ei oska kommenteerida seda kobrutust sest minu juurest ära andes ta selline küll välja ei näinud.)
Plus auto hoiustamine kokku vist oma 5 kuud küll. ( kuna ootasime polte, sina molutasid)
materjalide üldkulud ( kettad, lihvkettad, kapronkettad, lahustid, epo, raamivärv, keevismaterjalid jm. kokku vähemasti ümmargune 100 eur)

Ütlen et ei ole üle makstud.
Maksid niipalju kui sa raatsisid ja minu kulud on tasutud õiglaselt.
Esimese kuu lõpus kui minuni uksed jõudsid ja ma lisa raha küsisin nurkade eest, suutsid hädaldma hakata omavahelises vestluses: Noh ega mul praegust eriti raha pole ja äri on raske ja ega ma sinna keresse just palju raha ei tahaks juurde panna , siis saigi tehtud sulle see programm milles me kokku leppisime.

NB sinu cadillaci õige restaureerimine lähekski maksma nii nagu ma eelpool mainisin ala 50-70 k euri, siis on restaureeritud nii nagu peab ja must number on eesmärgina saavutatud.
See mida sina üritasid saada minult on natuke palju tahetud oma molutamise ja vingumisega selle üle kuidas ja mis mõni asi maksab.

Edaspidi oleks siis sinult kena näha pilte kuidas sa lased restaureerida oma autot. NII nagu peab, plekid kõik lahti, kriitiliste kohtade täielik vahetus, sirged plekid keskelt jne. Ma tahaks näha kas sa oma suhtumisega suudad selle töö maksta enne kui sa töövõtjaga tülli lähed.

Selle sinu asja nimi on jällegi Wishful Thinking. Sa tuled ütled suht umbmääraselt et on vaja seda ja seda et saaks auto värvijatele saata. Mina räägin et kas nokitseme kohad ära või teeme ulatusliku kauale veniva ja kalli töö, sina ütled et sul pole selleks raha ja teeme ära et auto ikka värvi saaks. Selge mina teen siis nii nagu sa tasustada suudad. Kõik Simpel. You get what you have paid for.

Nüüd aga kui sa ei saanudki oma mõtetes hiilgavalt restaureeritud juppe selle raha eest hakkad sa siin oma orja kohe sossepaks kutsuma ja teisele keerama. Reaalselt oled sa.........( vali ise)

Kahjuks on nii et iga kümnes klient on kahjuks alati selle suhtumisega.
ja inimese sisse kah alguses ei näe.

Nüüd võta ja küsi mis maksab päris restaureerimine( http://urbansgarage.ee/en/ ) ja mismoodi tehakse( seda tööd sina maksta ei suuda, sellep sa väiksemat tegijat mõnitadki) Otsin õhtul kulunud tundide lehe välja. Pole sa vähe ega palju maksnud.
Tööd SULLE ei tehtud edasi kahel põhjusel: kuuldused et sa oled mind selja taga solvanud ja et sa hädaldad et raha pole . Kõik.

Nüüd takkajärele kui sa avastad et üllar polegi loll kes väikse raha eest sulle restaureerimise ära teeb tuleb sul tusk peale et sa ei saanudki nö eestlaslikku äri teha: Vähe raha ja jube palju nõuda ja vastu saada. Sellel hetkel hakkab sul kade meel et su plaan läbi ei läinud. Siis on vaja hakata s..a venikasse loopima. Mis teha, väikse inimese hädad.

Targem oleks olnud öelda siis et soovin plekid lahti restaureerimist ja kulub palju kulub. Panen tunnid kirja ja tunnid peavad tasustatud saama. Kui ei sobi siis ei tee.
Hetkel meil üks Lincoln Premiere millel ongi plekid lahti ja ülimalt ulatuslik taastamine, omanik ei pooltki sinu sarnane kehkats, tegu on inimesega kes on antud tööd ka ise teinud kunagi ja saab aru mis kui palju aega võtab ja palju selline nikerdamine maksab. Ei ole sellist suhtumist nagu sinul. loomulikult saabki tema omale unistuse, mis siis et see maksab ränka raha.

Edu!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 26 Sept 2014, 12:02 
Eemal
huviline

Liitunud: 02 Mai 2008, 16:40
Postitusi: 76
Asukoht: Finland
Maksin täpselt nii palju kui kui raha küsiti, pole kunagi ennemalt olnud teemaks, et sinu väljapakutud hinnad sisaldavad vaid kehva kvaliteeti ja 70 kilo eest oleks saanud hea kvaliteedi.
1200 euri eest eeldasin siiski et osataks vana värvi maha võtta ja krunti peale lasta.Mina ei ole pakkunud ühtegi summat kõik need summad on su enda poolt välja öeldud.
Ja nagu toonitad oma postituses päris restaureerijaid, siis anna andeks ma tõesti ei teadnud, et sa ei ole päris restaureerija. Nüüd on see muidugi juba päris ilmselge niikuinii.
Ja mis siin tagant järgi käänata ja väänata, selgelt ju näha et tehtud on konkreetselt sitta. Ma poleks ju eales hakanud avalikult seda teemat tõstatama, kui kõik oleks korras olnud. Isegi siis mitte kui tunnistanud oma vigu ja need kompenseerinud või uuesti teinud. Nüüd juba hakkad oma tööd ka maha salgama.
Mul ei ole hea meel siin pasundada sellel teemal, olen sunnitud seda tegema, lootes et head klubikaaslased ja usakate seltskond ei satuks sinusuguse päti ohvriks enam.

Häbi sul olgu muud ei midagi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 26 Sept 2014, 22:06 
Eemal
aktivist

Liitunud: 05 Apr 2010, 22:14
Postitusi: 165
Asukoht: otepää
Nii nagu tikutakus ka kirjutasin, Motorist on teinud mulle 2 autod. Chevy ja Fordi.
Noo kas see ford nii auto on :duh
Nende kohta pole mitagi viriseda. Tehtud nii nagu kokkulepitud.
Kahju et teil on asi nii läinud, aga kas oleks mõistilk ajada asja kusilk mujal kui foorumittes, KAINE peaga.

_________________
4x ex cadi, STS-96,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 27 Sept 2014, 00:53 
Eemal
huviline

Liitunud: 02 Mai 2008, 16:40
Postitusi: 76
Asukoht: Finland
ville kirjutas:
Nii nagu tikutakus ka kirjutasin, Motorist on teinud mulle 2 autod. Chevy ja Fordi.
Noo kas see ford nii auto on :duh
Nende kohta pole mitagi viriseda. Tehtud nii nagu kokkulepitud.
Kahju et teil on asi nii läinud, aga kas oleks mõistilk ajada asja kusilk mujal kui foorumittes, KAINE peaga.


Kui sa arvad, et ma siin arvuti taga istun ja joon, siis eksid rängalt. Temaga kahjuks kokkuleppeid saavutada ei ole võimalik, kuna nagu ise näed ta ei tunnista ühtegi viga, niikaua kuni ta eitab kõike mis ta teinud on ju täiesti selge et mingit kompromissi tulla ei saagi.
Kui said asjad tema kaudu ilusti korda tehtud ja kõik sujus, siis seda on vaid rõõm kuulda :)
Ka minul on kahju, et nii asjad läksid, tegelt poleks seda uskunud aga nagu näha, elus võib kõike ette tulla.
Nagu ka ma oma eelnevates postitustes olen maininud, siis selle jutu point ei ole siin asju klaarida vaid informeerida klubikaaslasi oma kogemusest. (kuigi jah siin kuidagi vaidlemiseks läinud)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 27 Sept 2014, 06:11 
Eemal
õlinina

Liitunud: 17 Mär 2008, 10:40
Postitusi: 495
Oli kunagi üks ütelus pajast ja katlast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 27 Sept 2014, 17:09 
Eemal
sõnatu

Liitunud: 22 Sept 2014, 10:01
Postitusi: 6
Eks ta peab ka kindlasti kohati paika, eks ma ikka blokkisin selle vastu et ma hakkaks talle nüüd põhjalikult neid asju korda tegema peale tema käitumist.

Tahad inimesest rohkem aru saada siis jooda ta ükskord maani täis, kohe saad aru kellega on tegu, kas melanhoolik, hüpohondrik, hüperaktiivne või lihtsalt psühh.
Hetkel see pa.a venitkasse loopimine ja suvine käitumine ongi viimase nimetuse poole.

Soovitan antud isikuga mitte mingit äri ajada sest see võib olla vikat mis su oma jalga lõikab hiljem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 29 Sept 2014, 23:07 
Eemal
huviline

Liitunud: 02 Mai 2008, 16:40
Postitusi: 76
Asukoht: Finland
Doktor Motorist, äkki paned kõigile foorumi külastajatele oma professionaalse psüühilise seisundi kohta diagnoosi. :)
See nali selleks, sai nädalavahetusel Viljandis käidud tööde kulgu vaatamas ja asju arutamas ja kuna endiselt ikkagi huvitas miks see krunt siis sedasi mullitab ja kobrutab. Võtsin siis fenderi kätte ja kraapisin küünega seda natuke ja oh imet...auto endine värv(enne oli auto kuldne) tuli säravalt välja.Ma ei ole küll asjatundja värvide teemal, aga see kobrutamine tõenäoliselt tekkinud sellest et värvid ei sobinud omavahel kokku ja tekkis nn keemine. Täpselt sama asi oli ka esiakna ja kapoti vahelise paneeliga, teisi detaile ei olnud aega kraapima hakata, eks need siis selguvad hiljem. Peale sellist avastust pole enam mitte ainsamgi Motoristi töö enam usaldatav ja kindluse mõttes lasen kõik uuesti puhtaks.
Motoristi eelnevates postitustes korduvalt rõhutatud, kuidas ta fenderid puhastas epokruntis ja siis raamivärviga kattis osutus konkreetseks valeks. Mina nimetaks seda pigem täielikuks kliendi pettuseks. Täiesti süüdimatult lasta raamivärviga detail üle, ilma mingisuguse puhastuseta ja ja siis pasundab kõigile kui palju vaeva ja materjale läinud on ja higistanud nende puhastamise kallal.

Ja need nimetused mida Motorist enda kohta kuulnud on ja hoogsalt ka reklaaminud oma postitustes: sos-ssep, juut jne...on minu arust täiesti õigustatud.

Parema resolutsiooniga pildid endiselt üleval ka fotoalbumis

http://fotoalbum.ee/photos/rarmhar/sets/1425883?page=2" onclick="window.open(this.href);return false;


Manus:
IMG_2821.jpg
IMG_2821.jpg [ 82 KB | Vaadatud 12521 korda ]

Manus:
IMG_2824.jpg
IMG_2824.jpg [ 82.61 KB | Vaadatud 12521 korda ]

Manus:
IMG_2825.jpg
IMG_2825.jpg [ 114.98 KB | Vaadatud 12521 korda ]


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvimistööd
PostitusPostitatud: 30 Sept 2014, 18:00 
Eemal
lobamokk
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Okt 2007, 21:05
Postitusi: 781
Asukoht: Tallinn/Stavanger
Skype Kasutaja: koit aro
Olen ka nüüd lõpuks saanud kirjatükkidesse süvenemiseks aega. Harri on mulle igasuguseid pilte näidanud tonnide kaupa. Ma tunnen Harrit päris mitu aastat ja tean, et maksevõimetuse taha ei saa asjad jääda. Kui hinnapakkumine on tehtud töövõtja poolt, siis ei saa päris terve olla suhtumine, kus väidetakse et sellise summa eest paremat ei saadagi. Lisaks mainitud Expeditionile ja Concordile on Harril minu alustatud ja tema lõpetatud 97a. Deville ette näidata, kui väga sitast asjast valmis masin teha. Ka seal oli keretöid, värvimisi ja muud. Pole Harri kunagi lambist kedagi foorumites sitaga üle hakanud valama, kuigi tõrkeid on olnud ka muudel kordadel. Hetkene seis on ikka väga vale. On hea teada, et on inimesi kes Motoristi tehtud tööd kiidavad, aga see ei muuda asjaolu, et Harri on üle lastud suures osas selle asjaga.
Miks mina sõna võtan praegu? Kuna mu semule on kahtlemata liiga tehtud...ja ka mind on sellesse stoorisse Motoristi poolt pandud. Ma olen see paks lollaka mütsiga karakter. Pean selle poole mündist ka selgemaks rääkima. Kuna mina sel ajal olin võrdlemisi kaine, kui see jama seal tekkis...Old Ironil...siis läksin Harriga kaasa ta kadunud Cadi jälgi ajama. Mingit lahtutamist pole seal kellegi poolt toimunud. Algus oli väga keevaline seal, aga mingist hetkest sai asi selgemaks ja Harri vabandas ja läksime minema. Mina käratasin korraks ühele noorukile, et hoidku oma suu kinni, sest ta segas asjade klaarimist. Niipalju, kui ma selleks ajaks üldse teadsin, nimetati juudiks vms. iganes asjaks seda eelmist venda, kes masinaga ära kadus. Motorist...sulle Niipalju, et lambist endale tundmatuid inimesi halvustades kirjeldada ei ole normaalne. Solvata mind minu karakteri tõttu on raske nagunii, aga see oli lihtsalt nõme sinust. Kogu lugu

_________________
Vana number kasutusel jälle. 556 991 51


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 38 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9