Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 28 Mär 2024, 11:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 07 Sept 2011, 16:19 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 11 Jaan 2009, 14:51
Postitusi: 27
tervitus!
mure on nende koodidega p1760 ja (P1760 - TCM Supply Voltage Interrupted) p0452 (P0452 Fuel Tank Pressure Sensor Circuit Low Voltage)
,esimese kohta ei oska nagu midagi peale hakata,teise koha pealt olen lugenud et pole just ohtlikku laadi viga ja sellega sõidetakse rahulikult edasi,ennast muidugi häirib,pidavat asuma too andur käimakoti sees ja ligipääs suht nullilähedane...alustaks muidugi juhtmete ja pistikute kontrollimisega,kui oskaks aimata kus tal need asuvad üldse v millest alustada?
offtopicuna see ka et üldse käitub auto imelikult,nagu northstaridega ikka,kipub temp murekohaks,sama mul...linnas kuumaks ei lähe,püsib näidik ilusti keskel vb nats teinekord üle,aga maanteel läheb kuumaks,kontrollisin vendid üle,ei käind,tegin otsevoolu akult peale,läbi relee muidugi,aga ikka läheb kuumaks,müstika,radikas on suht uus,ise kahtlustaks veepumpa esimese asjana,v äkki midagi muud oskab keegi pakkuda,olen siin foorumi läbi lappand,teistpidi versioone on küll,et linnas kuumaks ja maanteel mitte.keeruline värk:(


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07 Sept 2011, 16:32 
Eemal
krooniline mölapidamatus
Kasutaja avatar

Liitunud: 11 Sept 2006, 20:00
Postitusi: 1102
Asukoht: Haapsalu/Sthlm
Skype Kasutaja: jaan järva
Veepump jah toimib mönikord sedapidi, et hoopis maanteel jääb hätta.
Eitea konkreetse isendi veepumba ehitust, mönikord tiivik völli küljes lahti ja siis soojaga paisub veelrohkem lahti ning löpetab vee ringiajamise miskil hetkel.

_________________
kkk


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07 Sept 2011, 20:18 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5492
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
kui oled Tallinnast, lase teha AB-s survetest jahutussüsteemile - ehk hoopis miski lõdvik laseb läbi või siis ka üsna levinud viga - paisupaagi kork ei pea enam nõutud survet. Siis läheb ka keema. Edasi jah veepump loogish.
Kuni täitsa suva hetkedel imelikke järske tembi kõikumisi pole ja jahutusvedelik ei kao, ma kaanetihendite pärast ei muretseks.

P0452 - vaheta ära bensupaagi kork, kui ei aita siis võiks katki olla bensupaagi ja evaporative canister vaheline vaakumvolli.

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 07 Sept 2011, 20:48 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 11 Jaan 2009, 14:51
Postitusi: 27
tänud,ma oma postis panin nats 0452 kohta mööda,sattusin usa cadi foorumisse ja lugesin sealt käimakoti anduri kohta ja kogemata kirjutasin selle siia :bonk töölt tulnud ja pea loll otsas..
vedelik ei kao jah õnneks,valget ka välja ei aja,mahlad ka segi pole,eks ma hakkan otsast pihta ja vaatan kuhu välja jõuab,kahjuks olen viljandi inimene,aga kui enam kuidagi hakkama ei saa siis tuleb auto teise auto kastis kohale viia ja lasta uurida.tänud teile veelkord!


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 20 Sept 2011, 20:22 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 11 Jaan 2009, 14:51
Postitusi: 27
Arusaamatuks on jäänud ikka veakood p1760 (P1760 - TCM Supply Voltage Interrupted) ei oska sellega nagu ka midagi peale hakata:( ,kas on midagi kuskilt kontrollida v vaadata?oskab keegi mingit infot jagada,vaatasin ka usa cadi foorumisse ja sealt ei leidnud midagi asist selle kohta,tundub et siin pole ka kellelgi sellega probleeme olnud.peale kõige selle on ka kastiga seotud kood p0741 välja ilmunud,mis foorumit sobrades oli ka auto eelmisel omanikul, nimelt siis kasutaja Evaldi auto,olen selle kohta lugenud ja uurinud ja nagu olen aru saanud,asi hull pole aga võib minna.
Puht füüsilisest huvist peaks tehase manuali otsima omale,aga enne ebay-d küsiks teilt kas kellelgi teist endal pole pdf versiooni 98a slsist?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 08 Okt 2011, 20:49 
Eemal
vaikne vend

Liitunud: 11 Jaan 2009, 14:51
Postitusi: 27
nõndaks,p0452 kood läinud,sai paagi kork nats paremaks tehtud ja tundub et paak jäi nüüd tihedaks,hea seegi,ei hakanud esialgu uut ostma,mõtlesin et proovin oma käega ikka ära enne,p1760 püsib ja kuhugi ei kao,absoluutselt ei leia infot ka selle kohta kuskilt või ei oska lihtsalt otsida,temperatuur püsib ka korras peale pumba vahetust,seisab nagu kleebitud keskel,ei ühele poole ega teisele poole,andsin maanteelõigul teisega takka ka ja siis ka ei tõusnud midagi,sellega tundub siis et ok,selle üle on kõige rohkem hea meel :hyp nüüd veel pidurivedeliku vahetus ja tundub et ongi esialgu kõik :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9