Cadillac Club Estonia

* KKK    * Otsi

* Logi sisse   * Registreeru

Tänane kuupäev 04 Mai 2024, 14:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 20:48 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
Tere. Tekkis siin selline küsimus et kuskohast ma võiksin leida oma Sevillele (1999 SLS) xenonite nö komplekti. Nii kaugtuled kui ka lähituled. Kasutasin ka otsingut aga leidsin ainult et keegi pani endale ja keegi võttis ära jne aga kust neid saada võiks ei leidnud kuskilt

Ette tänades Mart

edit: kas äkki on selline komplekt http://www.tuningparts.ee/index.php?reg ... toode=3128


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 21:25 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
valguse toon võta pigem 4300 ei karju militsionääridele nii silma, 6000 on liiga sinine. pooltuli 9006 ja täied 9005.

ilmselt suudavad neid pakkuda kõik eestis ksenoonidega tegelevad kujud. rullnokafoorumis vist senini kõige odavamad silma jäänud.

tundub asjalik jutt olema

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 21:46 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
DevilDeville kirjutas:
valguse toon võta pigem 4300 ei karju militsionääridele nii silma, 6000 on liiga sinine. pooltuli 9006 ja täied 9005.

ilmselt suudavad neid pakkuda kõik eestis ksenoonidega tegelevad kujud. rullnokafoorumis vist senini kõige odavamad silma jäänud.

tundub asjalik jutt olema


Tänud lingi eest Martin aga ma pigem eelistaks kvaliteetset asja seega olen nõus need lisa 500+ :evil: kulutama et saada midagi paremat. muidugi minu loll mõistus võttab et mida odavam seda si..em . Aga samas Philips pirnid on iseenesest head.
Aga ühesõnaga 9006 ja 9005 sobivad mulle jah ? :stick vaatasin ka et Ebay-s on olemas ka 8000K jne. et kas need on siis tugevamad nö

Tänud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 21:57 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
Mart kirjutas:
DevilDeville kirjutas:
valguse toon võta pigem 4300 ei karju militsionääridele nii silma, 6000 on liiga sinine. pooltuli 9006 ja täied 9005.

ilmselt suudavad neid pakkuda kõik eestis ksenoonidega tegelevad kujud. rullnokafoorumis vist senini kõige odavamad silma jäänud.

tundub asjalik jutt olema


Tänud lingi eest Martin aga ma pigem eelistaks kvaliteetset asja seega olen nõus need lisa 500+ :evil: kulutama et saada midagi paremat. muidugi minu loll mõistus võttab et mida odavam seda si..em . Aga samas Philips pirnid on iseenesest head.
Aga ühesõnaga 9006 ja 9005 sobivad mulle jah ? :stick vaatasin ka et Ebay-s on olemas ka 8000K jne. et kas need on siis tugevamad nö

Tänud

Ei ole tugevamad, lihtsalt sinisemad. See 8000k näitab värvi temperatuuri. Mida suurem number seda sinisem on valgus. Mina soovitaks samamoodi võtta 4300k, maksimum 6000k. Enda omal on ees 5000k mis peaks olema siis sama tooni valgus nagu päikesel :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 22:01 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
No aga asi selge siis ... Ja sobivad siis 9005 ja 9006 :stick ei tea neist sobivustest suurt midagi või siis on lihtsam lasta paigaldada kellegil :bang


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 22:05 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
9005 ja 9006 jah. Paigaldamine on imelihtne. Tulede kaitsmed on muidu 10A, xsenonite paigaldamisel soovitatakse sinna 20A panna. 10A ei pidanud vastu ma panin esialgu 15A ja siiani peavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 22:11 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
saabotska kirjutas:
9005 ja 9006 jah. Paigaldamine on imelihtne. Tulede kaitsmed on muidu 10A, xsenonite paigaldamisel soovitatakse sinna 20A panna. 10A ei pidanud vastu ma panin esialgu 15A ja siiani peavad.


Tänud saabotska. Loodan et sellest on ka teistele kasu :hyp
et võib teema siis :lukk panna


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 22:18 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
Tegelikult xenonite paigaldamisel Sevillele satud sa kohe ühe probleemi ette :) . Nimelt lülitades sisse kaugtuled kustuvad lähituled ära ja tagasi lülitades pead mõne sekundi pimeduses sõitma :) kuna need aftermarket xenonid soojenevad suht aeglaselt. Kuid ka sellele probleemile on lahendus, nimelt tuleb kaugtule ja lähitule releedel omavahel 1 klemm ära sillata. Võib ka tavalise juhtmejupiga kuid meie elektrik arvas et diood on mõistlikum. Dioodi leiad näiteks Autoeksperdi kauplusest. Ma peast enam ei mäleta millised klemmid on vaja sillata aga võin homme oma auto pealt järgi vaadata. Selle tulemusena jäävad lähituled põlema koos kaugtuledega ja tagasi lülitades ei pea enam hetkeks täielikus pimeduses sõitma ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 15 Aug 2010, 22:35 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
saabotska kirjutas:
Tegelikult xenonite paigaldamisel Sevillele satud sa kohe ühe probleemi ette :) . Nimelt lülitades sisse kaugtuled kustuvad lähituled ära ja tagasi lülitades pead mõne sekundi pimeduses sõitma :) kuna need aftermarket xenonid soojenevad suht aeglaselt. Kuid ka sellele probleemile on lahendus, nimelt tuleb kaugtule ja lähitule releedel omavahel 1 klemm ära sillata. Võib ka tavalise juhtmejupiga kuid meie elektrik arvas et diood on mõistlikum. Dioodi leiad näiteks Autoeksperdi kauplusest. Ma peast enam ei mäleta millised klemmid on vaja sillata aga võin homme oma auto pealt järgi vaadata. Selle tulemusena jäävad lähituled põlema koos kaugtuledega ja tagasi lülitades ei pea enam hetkeks täielikus pimeduses sõitma ;)


aga vb kui sul aega ja viitsimist on siis äkki saadad Pm-i mulle kuidas seda teha ja kus need releed asuvad jne. Usun et kui piisavalt hästi seletad siis saaksin isegi sellega hakkama :hat
muidugi homme kui oled vaadanud millised klemmid peab sildama


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 00:09 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Dets 2006, 19:54
Postitusi: 1992
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: devildeville
Mart kirjutas:
Tänud lingi eest Martin aga ma pigem eelistaks kvaliteetset asja seega olen nõus need lisa 500+ :evil: kulutama et saada midagi paremat. muidugi minu loll mõistus võttab et mida odavam seda si..em . Aga samas Philips pirnid on iseenesest head.

Tänud


võid täies rahus need Philipsi patendiga asjad osta, kohe kindlasti pole neist kallimatest no name variantidest kehvemad. aga jah, hoidu liiga sinistest toonidest.

_________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 19:04 
Eemal
huviline
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Juul 2010, 19:19
Postitusi: 56
Asukoht: Viljandi (Soome)
DevilDeville kirjutas:
Mart kirjutas:
Tänud lingi eest Martin aga ma pigem eelistaks kvaliteetset asja seega olen nõus need lisa 500+ :evil: kulutama et saada midagi paremat. muidugi minu loll mõistus võttab et mida odavam seda si..em . Aga samas Philips pirnid on iseenesest head.

Tänud


võid täies rahus need Philipsi patendiga asjad osta, kohe kindlasti pole neist kallimatest no name variantidest kehvemad. aga jah, hoidu liiga sinistest toonidest.


eks ma võttan ikka need 4300K kuna ei viitsi tõesti seadusesilmadega jamada


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 20:52 
Eemal
õlinina

Liitunud: 02 Nov 2005, 17:14
Postitusi: 430
jah mida n.ö loomulikum värv seda vähem küsimustele vastamist ja seletamist ning kenam ka:) Edu valiku puhul


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 22:53 
Eemal
huviline

Liitunud: 08 Jaan 2008, 17:25
Postitusi: 64
Asukoht: Tartu
Skype Kasutaja: evald0312
Sinu Sevillel on vist ka kaugtules päevatuli st. sama pirn põleb madalama pingega, nii et kaugtuleks ksenonit paigaldada ei saa, kui midagi ümber ei tee. Mul ju sama jama. Muideks, kui pikemalt kasutada kaug- ja lähituld koos, sekkub mingi elektrooniline turvakontroll ja vist mootor seiskus.Ei mäleta enam ja rohkem proovinud ka pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 23:38 
Eemal
aktivist

Liitunud: 26 Sept 2007, 15:58
Postitusi: 217
Asukoht: Rakvere
Evald kirjutas:
Sinu Sevillel on vist ka kaugtules päevatuli st. sama pirn põleb madalama pingega, nii et kaugtuleks ksenonit paigaldada ei saa, kui midagi ümber ei tee. Mul ju sama jama. Muideks, kui pikemalt kasutada kaug- ja lähituld koos, sekkub mingi elektrooniline turvakontroll ja vist mootor seiskus.Ei mäleta enam ja rohkem proovinud ka pole.

Minu omal selliseid probleeme näiteks ei ole :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Xenon tuled
PostitusPostitatud: 16 Aug 2010, 23:58 
Eemal
ravi puudub
Kasutaja avatar

Liitunud: 01 Nov 2005, 21:11
Postitusi: 5493
Asukoht: Tallinn
Skype Kasutaja: eldorado67
siis sul päevatuled ära nullitud? Muidu jah on päevatuleks kaugtuli, mis töötab miskise 8voldi peal

_________________
„siin on tegemist jällegi ühe toreda riigireetmisega“ (Bretschneider).


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.ee 3.0.9